Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Patvirtinta alergologų

Flotex ir Marmoleum dangos, abi iš Forbo grindų dangų sistemų, buvo apdovanotos prestižiniu „Patvirtinimo atspaudu“ iš Allergy UK, kadangi pasirinkus tinkamą valymo režimą jos nekaupia alergenų ir naminių dulkių erkučių.

Neseniai savo pranešime Allergy UK apskaičiavo, kad yra mažiausiai 12 milijonų žmonių „alergiškų savo pačių namams“, iš kurių mažiausiai 58 proc. teigia, kad dulkių erkutės yra ta priežastis, dėl kurios geresnės vidaus aplinkos kūrimas negali būti pamirštas. Tai klausimas, kuris neturėtų būti ignoruojamas kuriant ir švietimo, sveikatos apsaugos, biurų patalpas – bet kurioje aplinkoje, kur žmonės praleidžia daug laiko.

BAF Seal of Approval
Marmoleum

Marmoleum

Marmoleumas, mūsų tvarioji grindų danga, siūlo gausų spalvų pasirinkimą, stebinantį atsparumą įbrėžimams ir nusitrynimui, be to, ir galimybę pataisyti sugadintą paviršių.

Aplankykite mūsų Marmoleum puslapius

Flotex

Flotex dangos kvadratiniame metre yra daugiau kaip 70 milijonų gijų. Taip sukuriamas nuo paslydimo tiek drėgnose, tiek sausose vietose saugantis paviršius. Šios dangos struktūrą galima palyginti su tūkstančiais plaukelių ant gekono kojų, leidžiančių jam laipioti nenukrentant. Ši danga taip pat sugeria garsus, todėl Flotex yra tyli grindų danga.

Flotex gijos yra lanksčios ir patogios vaikščioti (panašiai kaip samanos ar bambukas). Dėl savo tankio, struktūros ir tvirtumo danga grįžta į pradinę formą. Dėl šio tvirtumo danga yra patvari, atspari dėvėjimuisi (ypač nuo kėdžių su ratukais).

Aplankykite mūsų Flotex puslapius

Flotex Vision