Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Susitikimai ir maitinimas

Maitinimo vietos yra naudojamos kasdien. Takai ir specialios paskirties zonos gali būti kuriamos naudojant spalvas ir / arba įvairių rūšių gaminių mišinį.

Forbo supranta, kad gaminiai, naudojami maitinimo zonose turi pasižymėti:
• Dideliu atsparumu slydimui, kad būtų išvengta paslydimų ir nugriuvimų
• Ilgaamžiškumu, kad atlaikytų šimtus moksleivių, darbuotojų ir lankytojų srautą
• Puikiomis akustinėmis savybėmis, kad sumažintų ir, kur įmanoma, sulaikytų garsą
• Danga, kuri valoma taip pat gerai kaip nauja bei yra higieniška

Marmoleum
Flotex colour

Flotex

Flotex pasižymi tekstilės dangos šiluma ir akustinėmis savybėmis, elastinių dangų ilgaamžiškumu ir lengvu valymu, todėl tai idealus sprendimas maitinimo vietoms. Flotex dangos kvadratiniame metre yra daugiau kaip 70 milijonų gijų. Taip sukuriamas nuo paslydimo tiek drėgnose, tiek sausose vietose saugantis paviršius. Ši danga taip pat sugeria garsus, todėl Flotex yra tyli grindų danga.
Flotex gijos yra lanksčios ir patogios vaikščioti (panašiai kaip samanos ar bambukas). Dėl savo tankio, struktūros ir tvirtumo danga grįžta į pradinę formą. Dėl šio tvirtumo danga yra patvari, atspari dėvėjimuisi (ypač nuo kėdžių su ratukais).

Aplankykite mūsų Flotex puslapius

Marmoleum

Marmoleumas, mūsų tvarioji grindų danga, siūlo turtingą spalvų pasirinkimą, stebinantį atsparumą įbrėžimams ir nusitrynimui, be to ir galimybę pataisyti sugadintą paviršių.

Aplankykite mūsų Marmoleum puslapius

Marmoleum
Eternal_Room_12422

Eternal

Kaip niekada iki šiol Forbo Eternal bendrosios paskirties vinilinės dangos kolekcija pasižymi išskirtiniu, tvirtu, patvariu, visus poreikius patenkinančiu dizainu.
Kolekciją sudaro medienos, akmens ir abstraktaus dizaino dangos, o taip pat įvairių modernių spalvų prie jūsų interjero tinkančios dangos.

Aplankykite mūsų Eternal puslapius