Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Suasmeninkite!

Dėka mūsų skaitmeninio spausdinimo technologijos „state-of-the-art“ išskirtinio lankstumo, Forbo gali pasiūlyti galimybę kurti projektus pagal užsakymą vinilo ir tekstilės grindų dangoms, skirtoms mokymosi vietoms.

Praktiškai nėra jokių apribojimų kuriant estetinį dizainą, spalvas ir sudėtingas detales.

Marmoleum, Aquajet
Bespoke digital print project vinyl

Skaitmeniniu būdu spausdintas vinilas pagal užsakymą

Skaitmeninis spausdinimas pagal užsakymą yra revoliucinės atspausdintos vinilo grindys, kurios pristato dramatišką ir individualią galimybę sukurti išskirtinį grindų dangų dizainą, kuris būtų centrinė interjero ašis.

Rinkitės iš tūkstančių licencijuotų paveikslų, kurie paruošti atkurimui arba projektavimui ant jūsų grindų. Nesvarbu, koks projekto tipas, dydis, išmatavimai ar sudėtingumas, mūsų 6 spalvų ir 600dpi (aukštos rezoliucijos) skaitmeninio spausdinimo technologija sukuria adatėlės tikslumo gyvybės kupinus piešinius.

Flotex Vision

Flotex Vision pasiūlys daug dizaino pasirinkimų – nuo abstrakčių su sudėtingu spalvų spektrų iki realistiškų natūralių medžiagų, tokių kaip žolė, smėlis ir vanduo, paveikslų. Gamtą pasikviesite vidun sukūrę pajūrį iš akmenukų arba dobilų lauką su 3D efektu, taip pat galite rinktis „trompe l‘oeil“ dizainą, kuris stebins nepakartojamais efektais ant grindų.

Aplankykite mūsų Flotex Vision puslapius

Flotex Vision
Marmoleum Aquajet

Marmoleum Aquajet

Pjovimo vandens srove technologijos leidžia atkurti itin sudėtingus dizainus bei skatina begalinį kūrybiškumą. Galite sukurti savo grindų dangą naudodami standartinius modelius arba savo paties dizainą. Nesvarbu, ar tai teminės grindys, meno kūrinys ar kompanijos logotipas – galimybės yra begalinės. Galite naudoti savo spalvas iš Marmoleum kolekcijos bet kuriam standartiniam Aquajet modeliui.
Aplankykite mūsų Marmoleum Aquajet puslapius

Coral Logo

• Puiki vizualinė kokybė ir ryškios spalvos
• Idealiai tinka sudėtingiems projektams su įvairiomis spalvomis
• Rinkitės iš bet kurių standartinių spalvų, parodytų žemiau
• Pantone ir RAL spalvos gali būti suderintos
• Dėl sunkaus vinilo pagrindo išlieka lygus ant grindų, tad neužkliūsite.

Kilimėlį su atspausdintu logotipu galite rinktis iš 7 standartinių kilimėlių dydžių (dydžiai su kraštais): 55x90, 105x155, 105x300, 155x205, 155x300, 205x205 & 205x300 (cm), ir taip pat specialių dydžių iki 200 cm pločio ir 600 cm ilgio (dydžiai be kraštų).

Daugiau informacijos apie tai, kaip užsisakyti Coral Logo kilimėlius, gausite susisiekę su mūsų Klientų aptarnavimo padaliniu.

Aplankykite mūsų Coral logo puslapius

Coral logo