Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Koridoriai ir takai

Koridoriai yra aktyvios bei triukšmingos vietos, todėl jiems reikia ilgaamžės ir saugios grindų dangos. Forbo gali pasiūlyti stilingų ir praktiškų grindų dangų sprendimus, pavyzdžiui:

• Saugią grindų dangą, skirtą norint sumažinti galimą mokinių ir lankytojų paslydimą ar griuvimą
• Akustinius sprendimus triukšmui suvaldyti
• Kietą atsparią grindų dangą, kuri išlaiko gera išvaizdą daugelį metų
• Lengvai valomą, mažai priežiūros reikalaujančią grindų dangą

Suasmeninkite
Grindyse gali būti įterpiami ženklai ir formos siekiant atkreipti dėmesį arba pasitarnauti pastate nukreipiant mokinius bei lankytojus.

 PV_acoustic_2012_P10
Marmoleum

Marmoleum

Marmoleumas, mūsų tvarioji grindų danga, siūlo turtingą spalvų pasirinkimą, stebinantį atsparumą įbrėžimams ir nusitrynimui bei galimybę pataisyti sugadintą paviršių.

Aplankykite mūsų Marmoleum puslapius

Sarlon akustinės grindys

Triukšmo taršos mažinimo siekis yra būtinas norint sumažinti dirbančių ir besimokančių žmonių stresą bei kelti jų gerovę, komfortą ir produktyvumą. Išskirtinai tik Forbo viena įvairialypė akustinių vinilo grindų dangos kolekcija siūlo plačiausią pasirinkimą, padėsiantį surasti galutinį akustinių grindų sprendimą bet kokiems poreikiams.
Geriausias būdas sumažinti garsą slypi jo šaltinyje. Štai kodėl akustinės grindys yra raktas, galintis sumažinti triukšmą pastate. Forbo Flooring yra specialistas akustinių grindų srityje, turintis daugiau nei 30 metų patirtį. Mūsų akustinių vinilo grindų kolekcijoje rasite grindis sumažinančias smūgio garsą iki 15 ir 19 dB.

Aplankykite mūsų Sarlon puslapius

Sarlon acoustic
Flotex Vision

Flotex

Flotex dangos kvadratiniame metre yra daugiau kaip 70 milijonų gijų. Taip sukuriamas nuo paslydimo tiek drėgnose, tiek sausose vietose saugantis paviršius. Šios dangos struktūrą galima palyginti su tūkstančiais plaukelių ant gekono kojų, leidžiančių jam laipioti nenukrentant. Ši danga taip pat sugeria garsus, todėl Flotex yra tyli grindų danga.

Flotex gijos yra lanksčios ir patogios vaikščioti (panašiai kaip samanos ar bambukas). Dėl savo tankio, struktūros ir tvirtumo danga grįžta į pradinę formą. Dėl šio tvirtumo danga yra patvari, atspari dėvėjimuisi (ypač nuo kėdžių su ratukais).
Aplankykite mūsų Flotex puslapius