Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Tinkama danga klasių kambariams

Nepriklausomai nuo to, ar tai vaikų darželis, akademija ar universitetas, klasės kambarys turi būti šiltas, tvirtas ir išlaikyti tylią atmosferą, kad mokiniai galėtų efektyviai mokytis. Forbo grindų dangos siūlo gausybę grindų klojimo pasirinkimų, atitinkančių keliamus reikalavimus, bei plačią spalvų paletę, patenkinsiančią bet kokį dizaino sprendimą.

JK alergologų patvirtinimas
Forbo pripažįsta, kad labai svarbu mažinti alerginių ligų, tokių kaip astma, rinitas ar ekzema, atsiradimo priežastis.

Tiek Flotex, tiek Marmoleum yra VIENINTELĖS grindų dangos, kurios, yra patvirtinta, turi teigiamą poveikį alergiją turintiems žmonėms, nes padeda sukurti švarią ir gaivią aplinką. Tai pasiekiama sulaikant žalingus alergenus arba sumažinant jų kiekį ir išleidžiant juos tik valymo metu.

Flotex Linear
Marmoleum

Marmoleum

Marmoleumas, mūsų tvarioji grindų danga, siūlo turtingą spalvų pasirinkimą, stebinantį atsparumą įbrėžimams ir nusitrynimui, be to ir galimybę pataisyti sugadintą paviršių.

Aplankykite mūsų Marmoleum puslapius

Flotex

Flotex dangos kvadratiniame metre yra daugiau kaip 70 milijonų gijų. Taip sukuriamas nuo paslydimo tiek drėgnose, tiek sausose vietose saugantis paviršius. Šios dangos struktūrą galima palyginti su tūkstančiais plaukelių ant gekono kojų, leidžiančių jam laipioti nenukrentant. Ši danga taip pat sugeria garsus, todėl Flotex yra tyli grindų danga.
Flotex gijos yra lanksčios ir patogios vaikščioti (panašiai kaip samanos ar bambukas). Dėl savo tankio, struktūros ir tvirtumo danga grįžta į pradinę formą. Dėl šio tvirtumo danga yra patvari, atspari dėvėjimuisi (ypač nuo kėdžių su ratukais).

Aplankykite mūsų Flotex puslapius

Flotex Naturals
Sarlon acoustic

Sarlon akustinės grindys

Triukšmo taršos mažinimo siekis yra būtinas norint sumažinti dirbančių ir besimokančių žmonių stresą ir kelti jų gerovę, komfortą bei produktyvumą. Išskirtinai tik Forbo viena įvairialypė akustinių vinilo grindų dangos kolekcija siūlo plačiausią pasirinkimą, padėsiantį surasti galutinį akustinių grindų sprendimą bet kokiems poreikiams.
Geriausias būdas sumažinti garsą slypi jo šaltinyje. Štai kodėl akustinės grindys yra raktas, galintis sumažinti triukšmą pastate. Forbo Flooring yra specialistas akustinių grindų srityje, turintis daugiau nei 30 metų patirtį. Mūsų akustinių vinilo grindų kolekcijoje rasite grindis sumažinančias smūgio garsą iki 15, 17 ir 19 dB.

Aplankykite mūsų Sarlon puslapius