Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Tose vietose, kur reikia specializuoto tipo grindų dangos, pavyzdžiui, jei reikia apsisaugoti nuo elektrostatinės iškrovos (ESD) arba jei reikia visiškai neslidžios dangos, Forbo siūlo itin griežtus standartų reikalavimus atitinkančių gaminių seriją.

Colorex

Specialiose vietose
Specialiose ligoninės vietose, pavyzdžiui, operacinėse, intensyvios priežiūros skyriuose ir diagnostikos skyriuose, grindų dangai kyla unikalių iššūkių. Ji turi atitikti griežčiausius higienos reikalavimus, kad būtų užkirstas kelias ligoninėse plintančioms infekcijoms. Danga turi atitikti visus būtinus saugos reikalavimus. Ir svarbiausia – danga turi apsaugoti nuo bet kokių elektrostatinių iškrovų, nes dėl jų gali sutrikti itin jautrios medicininės įrangos ir prietaisų veikimas.

Griežčiausi higienos standartai
Colorex atitinka visus šiuos reikalavimus.
Dėl laidumo savybių išvengiama neigiamo susikaupusios statinės elektros poveikio.
Glaudus neporėtas paviršius yra nepalankus bakterijoms ir pelėsiui veistis, todėl laikomasi griežčiausių higienos reikalavimų.

Apsilankykite Colorex

ESD
Step

Step saugi grindų danga

Daugiau kaip už 37 proc.* nelaimingų atsitikimų, kurių metu yra susižalojama, paslystama ir pargriūvama, yra atsakinga grindų danga.
Paslydus ir pargriuvus patirti susižalojimai – dažniausiai pasitaikantys susižalojimai darbo vietoje. Pasirinkus Step grindų dangą, nelaimingų atsitikimų paslydus skaičius gerokai sumažėja.
*Šaltinis: Sveikatos ir saugos organizacija, JK
Step – tai apsauginė vinilinė grindų danga, apsauganti nuo paslydimo.

Tai platus apsauginės grindų dangos dizaino pasirinkimas ir puikios savybės.
Ši danga atitinka tiek išvaizdos, tiek apsaugos nuo slydimo reikalavimus. Tai puikus sprendimas vietoms, kuriose danga turi būti neslidi.

Step danga taip pat puikiai tinka drėgnoms patalpoms, nes užlipus drėgnomis kojomis ji apsaugo nuo slydimo, taip jaučiamasi patogiai ir saugiai.
Apsilankykite Step