Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Pagalba kovoje su ligoninėse plintančiomis infekcijomis

Kai kalbame apie infekcijų kontrolę ir ligoninėse plintančių infekcijų (HAI) sustabdymą, kur gi geriau pradėti, jei ne nuo grindų? Įrodyta, kad mūsų Marmoleum ir Flotex gaminiai sustabdo infekcijų (MRSA, noro viruso ir C Difficile) dauginimąsi ir plitimą, sukuriant sveikesnę ir higieniškesnę aplinką bet kurioje ligoninėje.

Infection control
Linoleum

Marmoleum

Marmoleum dangai užkirsti kelią bakterijų dauginimuisi pavyksta dėl natūralių gamyboje naudojamų medžiagų, o ypač – sėmenų aliejaus.
Būdingos Marmoleum antibakterinės savybės bėgant laikui nesusilpnėja, todėl naudotojai gali būti ramūs ir patikimai apsaugoti.

Nepriklausomų Glazgo universiteto atliktų tyrimų metu nustatyta, kad Marmoleum išlieka stabilus įvairiose aplinkose, kuriose kiekvieną dieną svarbu rūpintis higiena ir užkirsti kelią bakterijoms (pvz., MRSA arba E. coli).

Apsilankykite Marmoleum

Flotex

Flotex unikali nesielektrinanti grindų danga yra atspari dėvėjimuisi, lengvai valoma, yra patogi ir pasižymi akustinėmis kilimo savybėmis. Dėl itin efektyvios antibakterinės priemonės „Sanitized®“, Flotex puikiai apsaugo nuo bakterijų (pvz., MRSA, E-coli), kvapų susidarymo ir grybelio.

Apsilankykite Flotex

Flotex

Kadangi ant Marmoleum ir Flotex dangos nesiveisia bakterijos ir dulkių erkutės, abu šie gaminiai turi Britanijos alergologų organizacijos patvirtinimą. Šie gaminiai užtikrina sveikesnę aplinką.