Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Bendrojo naudojimo vietos

Forbo dangos yra skirtos bendrojo naudojimo vietoms sveikatos priežiūros įstaigose. Siūlome jūsų poreikius patenkinsiančius gaminius, skirtus priimamiesiems, dažnai naudojamiems koridoriams, valgykloms ir laukiamųjų patalpoms, kuriuose reikia sukurti atpalaiduojančią atmosferą.

general circulation
Linoleum

Marmoleum

Tvarus mūsų grindų sprendimas Marmoleum yra įvairių spalvų, atsparus trinčiai ir įbrėžimams. Jame atsiradusius paviršiaus pažeidimus lengva pašalinti.

Apsilankykite Marmoleum

Eternal projektu vinilas

Kaip niekada iki šiol Forbo Eternal bendrosios paskirties vinilinės dangos kolekcija pasižymi išskirtiniu, tvirtu, patvariu, visus poreikius patenkinančiu dizainu.

Kolekciją sudaro medienos, akmens ir abstraktaus dizaino dangos, o taip pat įvairių modernių spalvų prie jūsų interjero tinkančios dangos.

Apsilankykite Eternal

Eternal
Allura

Allura

Forbo Allura kolekciją sudaro tikroviškai atrodanti arba abstraktaus dizaino danga, pagaminta taikant pažangiausias technologijas ir procesus, skirtus sukurti kuo tikroviškiau ir natūraliau atrodančias prabangias vinilines plyteles.

Europoje gaminamos ir kuriamos Allura serijos dangos pasižymi akį traukiančiu dizainu bei išskirtinėmis naudojimo bei patvarumo savybėmis.

Apsilankykite Allura


Step safety vinyl

Forbo Step saugią vinilinę dangą galima naudoti bet kur, kur žmonės dirba, mokosi, žaidžia ar atlieka kasdieninius darbus. Svarbiausias šios dangos tikslas – saugi darbo, gyvenamoji ir viešojo naudojimo aplinka.

Naujoji Step kolekcija apjungia išskirtines apsaugos nuo paslydimo savybes ir estetiką. Panaudojus Step Crystals, danga atrodo švari ir nauja. Ji puikiai valoma ir yra lengvai prižiūrima.

Apsilankykite Step

Step safety vinyl
Flotex Linear Stratus

Flotex

Flotex dangos kvadratiniame metre yra daugiau kaip 70 milijonų gijų. Taip sukuriamas nuo paslydimo tiek drėgnose, tiek sausose vietose saugantis paviršius. Šios dangos struktūrą galima palyginti su tūkstančiais plaukelių ant gekono kojų, leidžiančių jam laipioti nenukrentant. Ši danga taip pat sugeria garsus, todėl Flotex yra tyli grindų danga.

Flotex gijos yra lanksčios ir patogios vaikščioti (panašiai kaip samanos ar bambukas). Dėl savo tankio, struktūros ir tvirtumo danga grįžta į pradinę formą. Dėl šio tvirtumo danga yra patvari, atspari dėvėjimuisi (ypač nuo kėdžių su ratukais).

Apsilankykite Flotex

Coral įėjimams skirta grindų danga

Mūsų Coral serija specialiai sukurta taip, kad būtų lengvai valoma ir tiktų įvairius poreikius atitinkančioms vietoms.

Apsilankykite Coral

Entrance, Coral Duo