Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Dirbkite saugiai ir švariai

Sausakimšoje sporto salėje sportinių gėrimų ir prakaito lašai yra kasdienybė. Tokiose vietose grindų danga turi būti lengvai valoma, prižiūrima ir kartu patraukli klientams. Būtina užkirsti kelią susižalojimams paslydus, kai intensyviai sportuojama.

Sports
Linoleum Sport

Marmoleum Sports grindų danga

Pagrindinis pasirinkimams sporto ir įvairios paskirties salėms
Sporto ir įvairios paskirties salėse naudojama grindų danga turi atitikti griežtus reikalavimus.
Sporto salėse naudojama Marmoleum Sport grindų danga sumažina susižalojimų, raumenų patempimo ir persitempimo riziką.
Viršutinė grindų danga garantuoja optimalią apsaugą nuo paslydimo.

Laimėtojas iš prigimties
Marmoleum Sport unikalus yra dėl savo sudedamųjų dalių. Jos visos atitinka ekologiškumo reikalavimus ir sujungia išskirtines savybes, todėl gaunamas puikus galutinis rezultatas.

Marmoleum Sport

Flotex

100 proc. plaunama ir higieniška grindų danga turi antimikrobinę apsaugą, todėl Flotex tekstilinis sprendimas puikiai tiks sausakimšoms sporto ir treniruočių salėms.
Flotex Flocked grindų danga – tai unikali tekstilinė grindų danga, kuri yra patvari dėvėjimuisi, tvirta ir pasižyminti kiliminės dangos kokybe, šiltumu bei patogumu.
Flotex danga gaminama iš kieto vinilo, o pagrindas sustiprintas tankiomis 6,6 nailono gijomis, tvirtai įpintomis į pagrindo sluoksnį.

Flotex išlaiko savo formą ir pasižymi tekstilinių grindų dangų optinėmis savybėmis, yra funkcionali, patvari ir lengvai valoma.

Flotex

Flotex
Eternal project vinyl

Eternal Project vinilinė danga

Kaip niekada iki šiol Forbo Eternal bendrosios paskirties vinilinės dangos kolekcija pasižymi išskirtiniu, tvirtu, patvariu, visus poreikius patenkinančiu dizainu.

Kolekciją sudaro medienos, akmens ir abstraktaus dizaino dangos, be to, joje galima rasti įvairių modernių spalvų prie jūsų interjero tinkančias dangas.

Eternal