Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Pasiruoškite išeiti

Nesvarbu, ar klientai ateitų tiesiai iš baseino, ar ruoštųsi į treniruotę, tvarkingi ir švarūs persirengimo kambariai yra labai svarbūs teigiamai mūsų klientų patirčiai užtikrinti.

Linoleum
Step safety vinyl

Step saugi grindų danga

Forbo Step saugią vinilinę dangą galima naudoti bet kur, kur žmonės atlieka kasdieninius darbus. Svarbiausias šios dangos tikslas – saugi darbo, gyvenamoji ir viešojo naudojimo aplinka.

Naujoji Forbo Step kolekcija sujungia išskirtines apsaugos nuo paslydimo savybes ir estetiką. Panaudojus Step Crystals, danga atrodo švari ir nauja. Ji paprastai valoma ir yra lengvai prižiūrima.

Step

Marmoleum

Tvarus mūsų grindų sprendimas Marmoleum yra įvairių spalvų, atsparus trinčiai ir įbrėžimams. Jame atsiradusius paviršiaus pažeidimus lengva pašalinti.

Marmoleum

Linoleum
Flotex

Flotex

100 proc. plaunama ir higieniška grindų danga turi antimikrobinę apsaugą, todėl Flotex tekstilinis sprendimas puikiai tiks sausakimšoms sporto ir treniruočių salėms.
Flotex Flocked grindų danga – tai unikali tekstilinė grindų danga, kuri yra patvari dėvėjimuisi, tvirta ir pasižyminti kiliminės dangos kokybe, šiltumu bei patogumu.
Flotex danga gaminama iš kieto vinilo, o pagrindas sustiprintas tankiomis 6,6 nailono gijomis, tvirtai įpintomis į pagrindo sluoksnį.

Flotex išlaiko savo formą ir pasižymi tekstilinių grindų dangų optinėmis savybėmis, yra funkcionali, patvari ir lengvai valoma.

Flotex