Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Intensyvus judėjimas

Sporto įstaigose nuo pat įėjimo iki atsipalaidavimo zonų reikalinga speciali grindų danga. Patalpos turi būti patrauklios ir informatyviai nukreipti į įvairias vietas.

Linoleum sport
Coral Duo

Coral įėjimams skirta grindų danga

Mūsų Coral serija specialiai sukurta taip, kad būtų lengvai valoma ir tiktų įvairius poreikius atitinkančioms vietoms.

Coral

Allura prabangios vinilinės plytelės

Forbo grindų dangos Allura kolekciją sudaro tikroviškai atrodanti arba abstraktaus dizaino danga, pagaminta taikant pažangiausias technologijas ir procesus, skirtus sukurti kuo tikroviškiau ir natūraliau atrodančias prabangias vinilines plyteles.

Europoje gaminamos ir kuriamos Allura serijos dangos pasižymi akį traukiančiu dizainu bei išskirtinėmis naudojimo bei patvarumo savybėmis.

Allura

Allura
Eternal general purpose vinyl

Eternal bendrosios paskirties vinilas

Kaip niekada iki šiol Forbo Eternal bendrosios paskirties vinilinės dangos kolekcija pasižymi išskirtiniu, tvirtu, patvariu, visus poreikius patenkinančiu dizainu.

Kolekciją sudaro medienos, akmens ir abstraktaus dizaino dangos, be to, joje galima rasti įvairių modernių spalvų prie jūsų interjero tinkančias dangas.

Eternal

Flotex

100 proc. plaunama ir higieniška grindų danga turi antimikrobinę apsaugą, todėl Flotex tekstilinis sprendimas puikiai tiks sausakimšoms sporto ir treniruočių salėms.
Flotex Flocked grindų danga – tai unikali tekstilinė grindų danga, kuri yra patvari dėvėjimuisi, tvirta ir pasižyminti kiliminės dangos kokybe, šiltumu bei patogumu.
Flotex danga gaminama iš kieto vinilo, o pagrindas sustiprintas tankiomis 6,6 nailono gijomis, tvirtai įpintomis į pagrindo sluoksnį.

Flotex išlaiko savo formą ir pasižymi tekstilinių grindų dangų optinėmis savybėmis, yra funkcionali, patvari ir lengvai valoma.

Flotex

Flotex colour