Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Svarbiausia – saugumas

Senjorų globos įstaigose viena svarbiausių užduočių – užtikrinti, kad vietose, kuriose dėl vandens ar kitų išsiliejusių skysčių gali kilti rizika paslysti, būtų sukurtas paslydimui atsparus paviršius.
Globos namų gyventojai jausis daug ramiau žinodami, jog naudodamiesi vonios kambariais galės nesijaudinti dėl rizikos paslysti.

1156277_small_242
wetroom

Vonios kambarių grindys

Šis naujos unikalios reljefinės formos modernus ir organinis dizainas specialiai skirtas zonoms, skirtoms vaikščioti basomis (ar avalyne minkštais padais). Tai lankstus produktas, kurį lengva sumontuoti taip, kad atitiktų visus Jūsų vonios kambario reikalavimus. Gryno ir modernaus dizaino kolekcija atitinka visus tokių erdvių kaip vonios kambariai ar baseinai higienos bei estetikos standartus.

Techninės sąlygos:
C klasė, R10, ESb, TRRL≥36, Rz≥20
Norėdami pereiti į wetroom flooring/grindų dangas spauskite čia

Step safety grindys

Paslydimo rizikos pašalinimas yra vienas reikšmingiausių veiksnių siekiant sukurti saugias darbo, gyvenimo bei viešąsias erdves, tad Forbo Step safety vinyl gali būti naudojamas bet kur, kur žmonės dirba, žaidžia ar užsiima kasdiene veikla.

Naujasis Forbo Step asortimentas suderina neįtikėtiną atsparumą slydimui su estetika, o dėl naujųjų Step Crystals kiekvienas atspalvis leidžia Jums pasiūlyti gryną, švarią produkto išvaizdą bei dar tobulesnes valymo ir priežiūros savybes.
Aplankykite mūsų Step puslapius Step

Safety flooring