Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Bendrojo naudojimo zonos senjorų globos namuose

Bendrojo naudojimo zonos gyventojams turi ne tik suteikti patogias bei stimuliuojančias bendravimo erdves, jos taip pat turi būti pritaikytos taip, kad atlaikytų kasdienį judrių namų gyvenimą. Forbo Jums siūlo platų produkcijos, padėsiančios bendro naudojimo patalpas paversti įstaigos širdimi, asortimentą.

Flotex naturals, Flotex vision
Flotex

Flotex

Flotex kvadratiniame metre yra per 70 milijonų plaušelių, kurių dėka Flotex paviršius bus neslidus tiek jam esant sausam, tiek drėgnam – tarsi gekonas, kurio letenėlės padengtos tūkstančiais mažyčių plaukelių, leidžiančių gyvūnui laipioti nepaslystant. Be to, šie plaušeliai sugeria garsą, tad Flotex grindys – tylios grindys.


Flotex plaušeliai lankstūs, ant jų malonu ir patogu stovėti, o dėl savo dizaino, tankumo bei tvirtumo šie plaušeliai, tarsi bambukas ar samanos, netruks grįžti į pradinę būklę. Plaušelių tvirtumu sukuriamas patvarus ir nepaprastai nudėvėjimui, ypač kėdžių ratukams, atsparus paviršius.
Aplankykite mūsų Flotex puslapius Flotex

Eternal

Dabar labiau nei bet kada Forbo Eternal general purpose vinyl kolekcijoje atrasite nepakartojamą moderniausių dizainų ir tvirtos, ilgalaikės ir kiekvienam atvejui tinkančios medžiagos derinį.

Asortimentą sudaro harmoningas medžio, akmens bei abstrakčių dizainų spektras ir plati modernių spalvų paletė be abejonių papildysiantys Jūsų patalpų interjerą.
Aplankykite mūsų Eternal puslapius: Eternal

Eternal
Allura

Allura

Forbo Allura kolekciją sudaro naujausi tikroviški gamtos motyvų bei abstraktūs dizainai, sukurti pasitelkus moderniausias gamybos metodus ir procesus. Dėl šių technologijų mes galime Jums pasiūlyti prabangias vinilo plyteles kaip tikroviškų bei natūralių medžiagų išraišką.

Europoje sukurti bei pagaminti Allura modeliai išsiskiria žvilgsnį patraukiančiu dizainu bei išskirtiniu funkcionalumu ir ilgalaikiškumu.
Aplankykite mūsų Allura puslapius Allura

Marmoleum

Marmoleum – tai mūsų tvarieji grindų sprendimai, išsiskiriantys gausiu spalvų pasirinkimu, aukščiausios kokybės atsparumu nusitrynimui ir įbrėžimams bei suteikiantys galimybę efektyviai pataisyti pažeistus paviršius.
Aplankykite mūsų Marmoleum puslapius Marmoleum

Marmoleum