Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Matavimosi kabinos

Persirengimo vietose labai svarbu sukurti švarią, modernią ir patrauklią aplinką, kad klientams matuojantis drabužius būtų patogu ir lengva.

Nesvarbu, ar ieškote minkštos švelnios grindų dangos, kad po kojomis būtų šilta, ar modernios ir šiuolaikiškos išvaizdos, Forbo pasiūlys įvairių sprendimų.

Flotex vision naturals
Flotex Metro grape

Flotex

Flotex dangos kvadratiniame metre yra daugiau kaip 70 milijonų gijų. Taip sukuriamas nuo paslydimo tiek drėgnose, tiek sausose vietose saugantis paviršius. Šios dangos struktūrą galima palyginti su tūkstančiais plaukelių ant gekono kojų, leidžiančių jiems laipioti nenukrentant.
Ši danga taip pat sugeria garsus, todėl Flotex yra tyli grindų danga.
Flotex gijos yra lanksčios ir patogios vaikščioti (panašiai kaip samanos ar bambukas). Dėl savo tankio, struktūros ir tvirtumo danga grįžta į pradinę formą.
Dėl šio tvirtumo danga yra patvari, atspari dėvėjimuisi (ypač nuo kėdžių su ratukais).

Flotex

Allura prabangios vinilinės plytelės

Naująją Forbo Allura kolekciją sudaro tikroviškai atrodanti arba abstraktaus dizaino danga, pagaminta taikant pažangiausias technologijas ir procesus, skirtus sukurti kuo tikroviškiau ir natūraliau atrodančias prabangias vinilines plyteles.

Europoje gaminamos ir kuriamos Allura serijos dangos pasižymi akį traukiančiu dizainu bei išskirtinėmis naudojimo bei patvarumo savybėmis.

Allura

Allura luxury vinyl tiles