Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Maitinimo įstaigos

Rasti grindų dangą maitinimo įstaigai, kuri būtų ir lengvai valoma, ir kartu estetiškai patraukli, yra gana sunki užduotis.
Nuo šiol optimalios savybės nereiškia, kad turi nukentėti išvaizda ar stilius. Mūsų bendrosios paskirties vinilinių dangų ar prabangi vinilinių plytelių kolekcija apima visas šias savybes.
Maisto ruošimo zonoms, kurios turi būti neslidžios, puikiai tinka mūsų HSE reikalavimus atitinkanti Step apsauginė vinilinė danga.

Step safety flooring
Step safety vinyl

Step saugi grindų danga

Forbo Step saugią vinilinę dangą galima naudoti bet kur, kur žmonės atlieka kasdieninius darbus. Svarbiausias šios dangos tikslas – saugi darbo, gyvenamoji ir viešojo naudojimo aplinka.

Naujoji Forbo Step kolekcija sujungia išskirtines apsaugos nuo paslydimo savybes ir estetiką. Panaudojus Step Crystals, danga atrodo švari ir nauja. Ji puikiai valoma ir yra lengvai prižiūrima.

Step

Eternal

Kaip niekada iki šiol Forbo Eternal bendrosios paskirties vinilinės dangos kolekcija pasižymi išskirtiniu, tvirtu, patvariu, visus poreikius patenkinančiu dizainu.

Kolekciją sudaro medienos, akmens ir abstraktaus dizaino dangos, be to, joje galima rasti įvairių modernių spalvų prie jūsų interjero tinkančias dangas.

Eternal

Eternal wood
Allura

Allura prabangios vinilinės plytelės

Naująją Forbo Allura kolekciją sudaro tikroviškai atrodanti arba abstraktaus dizaino danga, pagaminta taikant pažangiausias technologijas ir procesus, skirtus sukurti kuo tikroviškiau ir natūraliau atrodančias prabangias vinilines plyteles.

Europoje gaminamos ir kuriamos Allura serijos dangos pasižymi akį traukiančiu dizainu bei išskirtinėmis naudojimo bei patvarumo savybėmis.

Allura

Marmoleum

Tvarus mūsų grindų sprendimas Marmoleum yra įvairių spalvų, atsparus trinčiai ir įbrėžimams. Jame atsiradusius paviršiaus pažeidimus lengva pašalinti.

Marmoleum

Marmoleum Modular