Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Bendrojo naudojimo vietos

Jei norite, kad klientai parduotuvėje lengviau rastų tą, ko ieško, arba norite sukurti akį traukiantį interjerą, grindų dizainas čia vaidina labai svarbų vaidmenį.

Nesvarbu, ar norite sukurti natūraliai atrodančius praėjimus, ar akį traukiantį ir unikalų dizainą, įvairiapusiškas Forbo gaminių asortimentas tikrai padarys įspūdį jūsų klientams.

1127213_small_Baxters_1_39L
Project vinyl

Eternal, general purpose vinyl

Kaip niekada iki šiol Forbo Eternal bendrosios paskirties vinilinės dangos kolekcija pasižymi išskirtiniu, tvirtu, patvariu, visus poreikius patenkinančiu dizainu.

Kolekciją sudaro medienos, akmens ir abstraktaus dizaino dangos, be to, joje galima rasti įvairių modernių spalvų prie jūsų interjero tinkančias dangas.

Eternal

Marmoleum

Tvarus mūsų grindų sprendimas Marmoleum yra įvairių spalvų, atsparus trinčiai ir įbrėžimams. Jame atsiradusius paviršiaus pažeidimus lengva pašalinti.

Marmoleum

Marmoleum Modular
Allura luxury vinyl tiles

Allura

Naująją Forbo Allura kolekciją sudaro tikroviškai atrodanti arba abstraktaus dizaino danga, pagaminta taikant pažangiausias technologijas ir procesus, skirtus sukurti kuo tikroviškiau ir natūraliau atrodančias prabangias vinilines plyteles.

Europoje gaminamos ir kuriamos Allura serijos dangos pasižymi akį traukiančiu dizainu bei išskirtinėmis naudojimo bei patvarumo savybėmis.

Allura

Flotex

Flotex dangos kvadratiniame metre yra daugiau kaip 70 milijonų gijų. Taip sukuriamas nuo paslydimo tiek drėgnose, tiek sausose vietose saugantis paviršius. Šios dangos struktūrą galima palyginti su tūkstančiais plaukelių ant gekono kojų, leidžiančių jiems laipioti nenukrentant.
Ši danga taip pat sugeria garsus, todėl Flotex yra tyli grindų danga.
Flotex gijos yra lanksčios ir patogios vaikščioti (panašiai kaip samanos ar bambukas). Dėl savo tankio, struktūros ir tvirtumo danga grįžta į pradinę formą.
Dėl šio tvirtumo danga yra patvari, atspari dėvėjimuisi (ypač nuo kėdžių su ratukais).

Flotex

Flotex linear
Bespoke digital print project vinyl

Išskirtinė Digital Print grindų danga

Išskirtinė Digital Print – tai revoliucija vinilinių ir Flotex grindų dangų srityje. Tai išskirtinė galimybė susikurti individualų grindų dangos dizainą, tapsiantį pagrindiniu jūsų interjero akcentu.
Rinktis galima iš tūkstančių licencijuotų ir paruoštų gaminti atvaizdų arba galite patys susiprojektuokite savo grindis.
Nesvarbu, kokio tipo, dydžio, mastelio ar sudėtingumo dangos jums reikia, su Digital Print paslauga susikursite ryškius ir gyvybingus atvaizdus. Ši funkcija naudoja 6 spalvų 600 dpi (aukštos skiriamosios gebos) skaitmeninio spausdinimo metodiką.