Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Sterilių patalpų grindų danga

Farmacijos, gamtos mokslų ir gamybos pramonės šakose naudojamose steriliose patalpose oru plintančios dalelės gali būti pagrindiniu užteršimo šaltiniu. Dėl to ne tik sumažėja takumas, tačiau dalelės taip pat gali sukelti koroziją ir gaminio kokybės suprastėjimą. ISO standartuose ir cGMP reglamentuose dėl oro tyrumo reikalaujama, kad būtų pateikiami rezultatai, kuriuos būtų galima reguliariai patikrinti. Šiuo atveju gali padėti Colorex.
Tinkami gaminiai yra Colorex SD, Colorex EC ir Colorex EC plus.

Colorex
Colorex

Colorex

Idealiai tinka tokio tipo steriliose patalpose. Colorex atitinka griežčiausius dalelių sklidimui taikomus reikalavimus, todėl sumažėja bet kokio užteršimo rizika.
Be to, pritaikius bandymų programą, šios dangos tinkamumą naudoti steriliose patalpose sertifikavo garsusis Vokietijos Fraunhofer IPA institutas.

Colorex

Normos, sertifikavimas, garantija

Colorex tinkamumo sterilioms patalpoms sertifikavimą sudaro dvi atskiros kategorijos:

CSM kategorija, kuri apibrėžia Colorex EC tinkamumą konkrečios klasės sterilioms patalpoms, atsižvelgiant į dalelių sklidimą ir dujų šalinimo pobūdį. Tai pagrindinė kategorija, įprastai priskiriama puslaidininkių gamybai, tačiau taip pat taikoma ir farmacinėms sterilioms patalpoms. Tai pagrindinė kategorija, įprastai priskiriama puslaidininkių gamybai, tačiau taip pat taikoma ir farmacinėms sterilioms patalpoms.

PATIKRINTO PRIETAISO kategorija, kai vertinamas cheminis ir biologinis poveikis Colorex EC bei užteršimo šalinimo galimybės. Šios patikrų serijos įprastai priskiriamos farmacijos pramonei, gamtos mokslų taikymo sritims ir sveikatos priežiūros sritims.

CSM – tai sterilioms patalpoms tinkamos medžiagos. CSM – tai pramonės aljansas, kurį 2003 m. inicijavo Fraunhofer IPA institutas. Remdamasis tarptautiniais standartais CSM aljansas kuria bandymų metodus, skirtus įvertinti tinkamumą naudoti steriliose patalpose. Šiandien aljanso dalimi yra apie 30 žinomiausių taršą kontroliuojančių įmonių. Forbo Flooring prie CSM aljanso prisijungė 2009 m.

Colorex EC savybės:

Colorex EC dalelių atsiskyrimas esant trinčiai atitinka ISO 4 klasės sterilioms patalpoms pagal ISO 14644-1 taikomus oro švaros reikalavimus.


Remiantis ISO 14644-8, lakiųjų organinių junginių išskyrimas, esant 23 °C neviršija ISO-AMC 9.1 klasės ribų.

Remiantis mikroorganizmų kibimo bandymu, atliktu taikant Fraunhofer metodą, nustatyta, kad Colorex EC galima naudoti A ir B farmacinės klasės zonose (pagal EC-GMP 1 priedą).

Biologinis Colorex EC atsparumas (mikroorganizmų veikla) patikrintas pagal ISO 846. Stebint per mikroskopą, augimo intensyvumas buvo lygus 0, o tai reiškia, kad medžiaga nėra palanki mikroorganizmams daugintis ir todėl ji yra inertinė bei fungistatinė.

Paviršiaus valomumo parametrai įvertinti pagal Vokietijos VDI direktyvos 2083 9.1 dalį. Pagal šį standartą įvertinti paviršiaus valomumo parametrai, Colorex EC priskiria švarumo klasei nuo 1 iki 10, vertinant skalėje nuo 0,1 (geriausias) iki 1000 (blogiausias).

Cheminis Colorex EC atsparumas 14 pasirinktų cheminių medžiagų patikrintas pagal ISO 2812-1 reikalavimus. Šios pasirinktos cheminės medžiagos yra įprastai naudojamos paviršių valymo priemonėse, dezinfekavimo gaminiuose ir biologinio skaidymo procedūrose.

Fraunhofer