Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Grindys elektronikos gaminių pramonei

Tinkamos grindys yra labai svarbu
ESD saugomose vietose (EPA) naudojamų kontrolinių priemonių tikslas – sumažinti elektrostatinių krūvių susidarymą. Tokiose vietose, kuriose yra surenkama elektroninė įranga, mechatroninės sistemos ir duomenų centrai, grindų danga vaidina labai svarbų vaidmenį. Ji ne tik personalą ir įrangą apsaugo nuo elektrostatinių krūvių, tačiau taip pat sumažina krūvių susidarymo riziką toje vietoje, kur batų padai liečiasi su grindimis.

Nekintantis laidumas viso grindų tarnavimo laikotarpiu
Sudėtyje visiškai lakių antistatinių cheminių medžiagų neturinti unikali Colorex SD/EC struktūra užtikrina nekintamą ir stabilų grindų laidumą visu jų tarnavimo laikotarpiu, neatsižvelgiant į drėgnumą ir temperatūrą.

Mes užtikriname daugiau nei vien tik atsparumą
Forbo Flooring užtikrina didžiausią saugumą. Mes išmatuojame kiekvienos Colorex SD/EC partijos elektrinę varžą ir, paprašius, pateikiame patikros ataskaitą su matavimų rezultatais.

Žemos kūno įtampos generavimas
Seniai žinoma, kad bet kas tiesiog judėdamas ar eidamas gali kaupti elektrostatinį krūvį. Dėvint tinkamus ESD batus, šis krūvis saugiai pasišalins tankiu laidžių Colorex SD/EC gyslų tinklu.

Colorex
Colorex

Colorex

Jūsų technologijų apsauga Colorex – tai pažangi techninė grindų sistema, specialiai sukurta kontroliuoti statinius krūvius jautriose vietose, pavyzdžiui, steriliose patalpose, operacinėse ir elektroninės įrangos pramonėje.

Colorex galima naudoti įvairiose vietose.
Šią dangą galima kloti prilipdant tiesiai prie juodgrindžių arba priklijuojant prie pakeltos grindų plokštės. Ją taip pat galima kloti kaip atskirą plytelių sistemą.

Colorex gali būti trijų laidumo lygių – didelio laidumo, laidžios ir standartinės.
Visapusišką Colorex sprendimų seriją papildo atskirai klojama neslystanti versija (R11 Plus).

Colorex