Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Bendro naudojimo patalpos ir biurai

Nuo didelių atvirų vietų iki atskirų posėdžių patalpų ir visko kas yra tarp jų – Forbo grindų dangos suteikia galimybę gražiai atsinaujinti turint nedidelį biudžetą. Nesvarbu, ar naudojate kilimines plyteles, prabangias vinilines plyteles ar Flotex dangą, ji atrodys gražiai, pagerės akustinės savybės ir bus sukurta maloni darbo aplinka.

Flotex linear stratus and cirrus combined
Tessera

Kiliminės plytelės

Šiandien modernios biurų aplinkos su atvirų patalpų sistemomis kuriamos galvojant apie lankstumą ir dažną išdėstymo keitimą. Modulines grindų dangos sistemas, pavyzdžiui, kilimines plyteles, galima greitai pritaikyti pagal pokyčius, sumažinant pertvarkymo išlaidas ir užtikrinant didesni lankstumą.

Kiliminės plytelės

Flotex

Flotex dangos kvadratiniame metre yra daugiau kaip 70 milijonų gijų. Taip sukuriamas nuo paslydimo tiek drėgnose, tiek sausose vietose saugantis paviršius. Šios dangos struktūrą galima palyginti su tūkstančiais plaukelių ant gekono kojų, leidžiančių jam laipioti nenukrentant.
Ši danga taip pat sugeria garsus, todėl Flotex yra tyli grindų danga.

Flotex gijos yra lanksčios ir patogios vaikščioti (panašiai kaip samanos ar bambukas). Dėl savo tankio, struktūros ir tvirtumo danga grįžta į pradinę formą.
Dėl šio tvirtumo danga yra patvari, atspari dėvėjimuisi (ypač nuo kėdžių su ratukais).

Flotex

Flotex Linear Cirrus
Allura Flex

Allura prabangios vinilinės plytelės

Forbo grindų dangos Allura kolekciją sudaro tikroviškai atrodanti arba abstraktaus dizaino danga, pagaminta taikant pažangiausias technologijas ir procesus, skirtus sukurti kuo tikroviškiau ir natūraliau atrodančias prabangias vinilines plyteles.

Europoje gaminamos ir kuriamos Allura serijos dangos pasižymi akį traukiančiu dizainu bei išskirtinėmis naudojimo bei patvarumo savybėmis.

Allura