Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Pagrindinis grindų dangų pasirinkimas viešoms vietoms

Poilsiaujantys lankytojai nuo šiol galės mėgautis kur kas daugiau nei veikla, kuria užsiima. Labai svarbų vaidmenį teigiamai lankytojų patirčiai turi interjeras ir bendra aplinka.

Pirmasis įspūdis įžengus į pastatą, kuriame lankytojai valgo arba apsiperka, yra labai svarbus. Forbo gaminiai palengvina jums darbą ir leidžia lengvai išsirinkti tinkamiausią grindų dangą, kuri sukurs norimą nuotaiką.

1119525_small_p18-A
Allura Premium

Allura prabangios vinilinės plytelės

Naująją Forbo Allura kolekciją sudaro tikroviškai atrodanti arba abstraktaus dizaino danga, pagaminta taikant pažangiausias technologijas ir procesus, skirtus sukurti kuo tikroviškiau ir natūraliau atrodančias prabangias vinilines plyteles.

Europoje gaminamos ir kuriamos Allura serijos dangos pasižymi akį traukiančiu dizainu bei išskirtinėmis naudojimo bei patvarumo savybėmis.

Allura

Flotex

Flotex dangos kvadratiniame metre yra daugiau kaip 70 milijonų gijų. Taip sukuriamas nuo paslydimo tiek drėgnose, tiek sausose vietose saugantis paviršius. Šios dangos struktūrą galima palyginti su tūkstančiais plaukelių ant gekono kojų, leidžiančių jiems laipioti nenukrentant.
Ši danga taip pat sugeria garsus, todėl Flotex yra tyli grindų danga.
Flotex gijos yra lanksčios ir patogios vaikščioti (panašiai kaip samanos ar bambukas). Dėl savo tankio, struktūros ir tvirtumo danga grįžta į pradinę formą.
Dėl šio tvirtumo danga yra patvari, atspari dėvėjimuisi (ypač nuo kėdžių su ratukais).

Flotex

Flotex Linear Cirrus
Marmoleum Leeds City Museum

Marmoleum

Tvarus mūsų grindų sprendimas Marmoleum yra įvairių spalvų, atsparus trinčiai ir įbrėžimams. Jame atsiradusius paviršiaus pažeidimus lengva pašalinti.

Marmoleum