Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Puikios grindys puikiai vietai

Dažnai lankytojų sąrašo viršuje yra laisvos akimirkos kelionėms, pasimėgavimui maistu ir atsipalaidavimui, todėl sukūrus elegantišką ir patogią aplinką atsipūtimui, lankytojai viskuo pasimėgauti galės kiek įmanoma daugiau.
Nesvarbu, ar norite į vidų įnešti natūralios medienos arba akmens pojūtį, ar norite sukurti jaukią ir šiltą atmosferą, plačiame Forbo Flooring asortimente rasite jūsų poreikius atitinkančius gaminius.

Allura wood
Allura wood

Allura prabangios vinilinės plytelės

Naująją Forbo Allura kolekciją sudaro tikroviškai atrodanti arba abstraktaus dizaino danga, pagaminta taikant pažangiausias technologijas ir procesus, skirtus sukurti kuo tikroviškiau ir natūraliau atrodančias prabangias vinilines plyteles.

Europoje gaminamos ir kuriamos Allura serijos dangos pasižymi akį traukiančiu dizainu bei išskirtinėmis naudojimo bei patvarumo savybėmis.

Allura

Marmoleum

Tvarus mūsų grindų sprendimas Marmoleum yra įvairių spalvų, atsparus trinčiai ir įbrėžimams. Jame atsiradusius paviršiaus pažeidimus lengva pašalinti.

Marmoleum

Marmoleum Striato
Flotex metro

Flotex

Flotex dangos kvadratiniame metre yra daugiau kaip 70 milijonų gijų. Taip sukuriamas nuo paslydimo tiek drėgnose, tiek sausose vietose saugantis paviršius. Šios dangos struktūrą galima palyginti su tūkstančiais plaukelių ant gekono kojų, leidžiančių jiems laipioti nenukrentant.
Ši danga taip pat sugeria garsus, todėl Flotex yra tyli grindų danga.
Flotex gijos yra lanksčios ir patogios vaikščioti (panašiai kaip samanos ar bambukas). Dėl savo tankio, struktūros ir tvirtumo danga grįžta į pradinę formą.
Dėl šio tvirtumo danga yra patvari, atspari dėvėjimuisi (ypač nuo kėdžių su ratukais).

Flotex

Eternal

Kaip niekada iki šiol Forbo Eternal bendrosios paskirties vinilinės dangos kolekcija pasižymi išskirtiniu, tvirtu, patvariu, visus poreikius patenkinančiu dizainu.

Kolekciją sudaro medienos, akmens ir abstraktaus dizaino dangos, be to, joje galima rasti įvairių modernių spalvų prie jūsų interjero tinkančias dangas.

Eternal

Eternal wood