Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Patvarumas ir dizainas viename

Kai kalbama apie virtuvių ir vonių grindų dangą, mes žinome, kad jums reikia kasdieniniam dėvėjimuisi atsparių grindų, kurios būtų patrauklios spalvos ir dizaino, namuose sukuriančios jaukumą.

Novilon
Novilon

Novilon

Dėl Diamond Seal ir Noviclean paviršių galite būti ramūs, kad mūsų minkštų Novilon vinilinių dangų serija bus apsaugota nuo dilimo ir subraižymų bei bus lengvai valoma visą tarnavimo laiką, neįdedant daug pastangų ir pinigų.

Be to, naudojant Aquagrip laką, užtikrinama R10 apsauga nuo slydimo, kad jūs ir jūsų nuomininkai galėtų būti ramūs. Mūsų Novilon minkštų vinilinių dangų serija yra labai patvari ir stilinga.

Novilon

Allura prabangios vinilinės plytelės

Forbo grindų dangos Allura kolekciją sudaro tikroviškai atrodanti arba abstraktaus dizaino danga, pagaminta taikant pažangiausias technologijas ir procesus, skirtus sukurti kuo tikroviškiau ir natūraliau atrodančias prabangias vinilines plyteles.

Europoje gaminamos ir kuriamos Allura serijos dangos pasižymi akį traukiančiu dizainu bei išskirtinėmis naudojimo bei patvarumo savybėmis.

Allura

Luxury vinyl tiles
Marmoleum

Marmoleum

Tvarus mūsų grindų sprendimas Marmoleum yra įvairių spalvų, atsparus trinčiai ir įbrėžimams. Jame atsiradusius paviršiaus pažeidimus lengva pašalinti.

Marmoleum