Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Bendrieji biuro grindų sprendimai

Renkantis grindis komercinės paskirties patalpoms labai dažnai tenka pagalvoti ne vien apie paties biuro erdvę. Tiek Jums siekiant atnaujinti bendrojo naudojimo patalpas, tokias kaip įėjimai ar tualeto kambariai, tiek ieškant kažko itin nepaprasto, priversiančios nustebti, Forbo gali pasiūlyti visus reikiamus sprendimus iš vieno tiekėjo.

1119575_small_p35-A
Coral

Įėjimo grindų sistemos

Mūsų Coral tekstilės valymo priemonių asortimentas yra specialiai sukurtas atlikti specifines valymo funkcijas, kad atitiktų įvairiausių vietų poreikius.

Aplankykite mūsų Coral puslapius

Tessera bei Flotex grindų plytelės

Tessera Jums siūlo patrauklias, ilgai dėvimas, estetika bei funkcionalumu pasižyminčias pluoštines įvairių konstrukcijų bei tekstūros kilimines plyteles.

Mūsų Flotex spalvų kolekcija bei dauguma linijinio asortimento taip pat prieinami plytelių formatu.


Kiliminės plytelės

Flotex Linear Stratus
Allura Flex

Allura Flex laisvo klojimo plytelės

Allura Flex – tai aukštos kokybės, pastovių matmenų, nevienalyčių vinilo plytelių ir lentelių kolekcija. Vietoje ilgalaikių klijų šios lentelės ir plytelės sutvirtinamos specialia rišamąją medžiaga. 36 dizaino tipų – nuo natūralaus akmens bei medžio atvaizdų iki įdomių metalo ir audinio elementų – kolekcijoje rasite spendimų visoms biuro grindims.
Idealiai tinka naudoti kartu su kilimo plytelėmis. Allura Flex yra 5 mm storio su 1 mm permatomu dėvimu sluoksniu su patikrinta PUR Pearl® apdaila.

Allura Flex laisvo klojimo plytelės

Eternal general purpose vinyl

Dabar daugiau nei bet kada Forbo Eternal general purpose vinyl kolekcijoje atrasite nepakartojamą moderniausių dizainų ir tvirtos, ilgalaikės kiekvienam atvejui pritaikytos medžiagos derinį.
Asortimentą sudaro harmoningas medžio, akmens bei abstrakčių dizainų spektras ir plati modernių spalvų paletė be abejonių papildysiantys Jūsų patalpų interjerą.

Eternal

Eternal