Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Kiliminės plytelės palengvina įrengimą

Šiuolaikinė moderni biurų su atvirų erdvių sistemomis aplinka glaudžiai siejasi su lankstumu ir yra skirta prisitaikyti prie dažnų patalpų schemos pakeitimų. Modulinė grindų sistema, tokia kaip kiliminės plytelės, greitai prisitaiko prie besikeičiančių poreikių, sumažina pertvarkymo išlaidas bei dizainui suteikia didesnį lankstumą.

Carpet tiles Mix 963-969
Create Space green

Tessera

Tessera Jums siūlo patrauklias, ilgai dėvimas, estetika bei funkcionalumu pasižyminčias pluoštines įvairių konstrukcijų bei tekstūros kilimines plyteles. Plačiame asortimente rasite tiek šiuolaikiško, tiek klasikinio dizaino, vienspalvius, raštų bei įvairiaspalvius modelius, praturtinsiančius visų tipų komercinių bei viešųjų sektorių interjerus. Mes siūlome kilpinius, kirptus ir kilpinius, kirptus susuktų kilpų bei atsitiktinio klojimo dizaino tipus.

Tessera

Westbond

Fuzinis klijavimas yra rafinuota kiliminių plytelių gamyba, kurioje atskiras verpalo šerelis įklijuojamas į pagrindo medžiagą, kad sukurtų ypatingai tankų ir prabangų produktą. Kiekvienas kuokštelis yra individualus, nes didelė verpalo proporcija yra dėvimame paviršiuje, taip sudaroma graži ir prabangi veliūrinė kiliminė plytelė, kuri suteikia puikią besiūlę išvaizdą.

Westbond prekinis ženklas ir produkto grupė yra sinonimiška visapusiškam lankstumui ir rafinuotumui. Maišome verpalus į tvarkingą ir aukščiausios kokybės fuzinių klijuotų plytelių gamybą beveik begaliniame atspalvių skaičiuje, be minimalaus užsakymo kiekio.

Westbond

Westbond