Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Naujos kolekcijos

Forbo naujos kolekcijos

Marmoleum Marbled Fresco 3259
Marmoleum Fresco 3260

Marmoleum Marbled

Natūralios, gamtos spalvos. Atraskite CO2 neutralios grindų dangos (cradle to gate) grožį. Mūsų naujoji Marbled marmoleumo grindų danga išryškina klasikinio marmuro tekstūras 5-iais įdomiais organiniais raštais ir plačia spalvų gama. Grindų dangos spalvų deriniai yra universalūs ir puikiai dera su įvairiais paviršiais – medžio ar akmens. Peržvelkite mūsų Marbled dangos kolekcijas Real, Fresco, Vivace, Splash & Terra.

Marmoleum Marbled

Allura Fusion

Allura Fusion 0,70 prabangios vinilinės dangos kolekciją sudaro 7 naujoviški ir unikalūs elementai. Ši kolekcija 2018 m. gavo Red-Dot Design apdovanojimą už gražiausią produkto dizainą. Visi raštai, paveikslėliai ir spalvos sukurti įkvėpti dizainerius, vidaus erdvių architektus ir kitus klientus, kurie vertina stilių bei yra atviri inovacijoms ir nekonvenciniams grindų dangos sprendimams.

Allura Fusion

Allura Fusion W60374 - WP60374

Marmoleum Solid

Mūsų atnaujintoje Marmoleum Solid kolekcijoje rasite 5 individualias tekstūras, kurios suteiks puikų pagrindą kuriant grynas bei savitas modernias erdves. Šioje inovatyvioje linoleumo grindų dangų kolekcijoje dera įvairūs vienalytiškumo lygiai ir gyvybingi spalvos bei struktūros motyvai.

Marmoleum Solid

Marmoleum Cocoa 3584-3581-3370

Sphera, homogeninė vinilo danga

Forbo Sphera nustato naujus standartus homogeninė vinilo dangai. Danga yra kuriama mūsų naujoje gamykloje ir kuriant išmintingus ir naujoviškus sprendimus joje pasitelkiami visi naujausi atradimai ir technologijos. Rezultatas: aukščiausios kokybės homogeninė vinilo danga!

Sphera, homogeninė vinilo danga

Sphera Energetic 50213-51215