Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Naujos kolekcijos

Forbo naujos kolekcijos

Mac Stopa Flotex_360012F_Eternal_360016E

Tessera Infused

Unikali gamtos įkvėptų elementų dermė – Tessera Infused sujungia švelnius organiškus raštus ir natūralias struktūras, skirtas bet kurioje aplinkoje paskatinti bendradarbiavimą ir gerovę.

• Raštuotas tankių ir aukštų plaukelių kilimas leidžia dideliame plote sukurti organišką rezultatą.
• 100 % tirpale dažyti 6 nailono siūlai 33 klasės patvarumui ir spalvų išsilaikymui užtikrinti.
• 720 gsm svorio plaukeliai užtikrina patogumą po kojomis ir patvarumą.

Tessera Infused

Tessera Infused

created by mac stopa

Mac Stopa – išskirtines formas mėgstantis architektas ir interjero dizaineris. Šią kolekciją įkvėpė Mac Stopa įspūdžiai, įžvalgos ir susižavėjimas įvairiomis dizaino sritimis. Bendradarbiaujant su Forbo Flooring jis gavo galimybę vizualizuoti savo idėjas naudojant didelės raiškos spausdinimo technologijas.

Pasitelkus gėlių, trapecijų, pynių ir šešiakampių motyvus buvo sukurti keletas gražių raštų Flotex tekstilinėms ir Eternal vinilinėms dangoms. Kiekviena danga tiesiog spinduliuoja Mac Stopa vaizduotės gelmes.

Flotex by Mac Stopa
Eternal by Mac Stopa

Milan Design Week_Interni press room by Mac Stopa
Sphera Elite 2022

Sphera Elite

Vienas rafinuočiausių sprendimų, nereikalaujančių išskirtinės priežiūros
Sphera Elite išsiskiria dėmesį patraukiančia išvaizda, o jos organinis raštas jūsų erdvei suteiks patrauklumo. Dėl nekaprizingo rašto ir itin patvarios bei lengvos konstrukcijos Sphera Elite pasižymės puikiomis eksploatacinėmis savybėmis daugelį metų.

Sphera Elite išvaizda itin primena natūralų akmenį. Kolekcijoje iš viso yra 18 elementų, kurių pagrindas – ramūs ir harmoningi tonai. Pasirinkime taip pat yra 4 spalvos su prabangiais metaliniais akcentais ir 2 spalvos su charakteringais ir dėmesį patraukiančiais spalvų deriniais.

Sphera Elite

Galeote kurta Flotex danga

José Medina Galeote ir Forbo Flooring Systems dizainerių komandų bendradarbiavimas davė pradžią unikaliai grindų dangos kolekcijai, kurioje menininkų kūriniai perkeliami į naują dimensiją.

José Médina Galeote pateikdamas savo kūrinius tiesiai po mūsų kojomis tyrinėja įvairias tekstūras. Naudojant Forbo didelės raiškos spausdinimo technologiją José Medina Galeote kūriniai gali atgimti ant bet kokių grindų.

Flotex by Galeote

Created by José Medina Galeote
Vinyl Galeote Angles

Galeote kurta vinilinė danga

José Medina Galeote ir Forbo Flooring Systems dizainerių komandų bendradarbiavimas davė pradžią unikaliai grindų dangos kolekcijai, kurioje menininkų kūriniai perkeliami į naują dimensiją. José Medina Galeote pateikdamas savo kūrinius tiesiai po mūsų kojomis tyrinėja įvairias tekstūras. Naudojant Forbo didelės raiškos spausdinimo technologiją José Medina Galeote kūriniai gali atgimti ant bet kokių grindų.

Visi 24 elementai pagal užsakymą gali būti perkelti ant šių grindų dangų: compact Eternal (E), Sarlon 15 dB (T15), Sarlon 19 dB (T19) and Modul’up 19 dB (UP19).
Galeote kurta vinilinė danga