Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Naujos kolekcijos

Forbo naujos kolekcijos

Marmoleum Linear 5253 5248

Marmoleum Linear

Atnaujinta Marmoleum Striato kolekcija – funkcionali, patvari ir laikui nepavaldi linoleumo kolekcija, leidžianti sukurti natūralias erdves, kuriose jausitės tarsi namuose. Striato dryželiai sukuria lengvumo bei komforto jausmą ir gali būti panaudoti kaip orientyrai ar jungiamieji elementai tarp skirtingo pastato erdvių.

Skirtingus raštus lengva derinti tarpusavyje, todėl turėsite galimybę vizualiai išskirti tam tikras erdves, pavyzdžiui, laukimo zonas dideliame vestibiulyje arba žaidimų kampelį klasėje.
– Pagaminta iš natūralių žaliavų, tokių kaip linų sėmenų aliejus ir medienos miltai.
– CO2 neutrali gavyba ir gamyba. Be PVC.
– Nešvarumus maskuojantis raštas.
– Lengva valyti ir prižiūrėti.
– Pagal individualų užsakymą galima pagaminti ir akustinę (18 dB) šios dangos versiją.

Marmoleum Linear

Marmoleum Linear
Sphera Energetic

Sphera Energetic

Sphera Energetic kolekcija homogeninei vinilinei grindų dangai suteikia naujos energijos. Sphera Energetic išsiskiria žaismingu suderintos spalvų paletės ir įvairaus intensyvumo bei mastelio raštu, todėl tinka bet kokiai funkcijai ir naudojimo intensyvumui.

Sphera Energetic sukurta taip, kad derėtų su atitinkamais vaizdiniais su ryškiais akcentais. Paletėje yra 20 vienspalvių variantų, 12 ryškiaspalvių variantų ant vienspalvio pagrindo ir 2 spalvų akcentais, 7 blizgūs variantai, kurie primena mozaiką, nes ant ryškaus pagrindo yra išmėtyti akcentiniai elementai, ir 3 konfeti variantai, kuriuos puošia įvairios spalvos, suteikiančios grindims išskirtinį ryškumą.

- Ryškesni ar konfeti raštai puikiai maskuoja nešvarumus įbrėžimus.
- SMART danga užtikrina lengvesnį valymą.
- Maža produkto emisija ir gamyba be ftalatų prisideda prie sveikos patalpų aplinkos.

Sphera Energetic

Sarlon 15 db

Kompromisų neturintis hibridinės dangos sprendimas. Sarlon 15 dB – tai unikalus sprendimas geros akustikos ir didelės apkrovos reikalavimus keliančioms grindims. Dėl cheminio atsparumo, lengvos priežiūros, ilgalaikių Xtrem PUR™ savybių bei dėl itin mažo įspaudo parametro, tai puikus sprendimas didelės apkrovos aplinkoms. Seriją sudaro daugiau kaip 90 dizainų, suskirstytų į 4 kategorijas: Wood, Material, Graphic ir Colour.

Sarlon 15db

Modul'Up Compact

Flotex Lentos

Grindų dangose moduliškumas šiuo metu labai madingas, todėl Forbo sukūrė unikalią 100 x 25 cm Flotex lentų seriją, kuriomis galima gauti išskirtinį grindų dangos rezultatą. Ar kada matėte betonines tekstilines grindis? Siūlome 6 išskirtinius grindų dizainus ir beribes galimybes komponuoti bei derinti, idealiai pritaikant prie bet kokios aplinkos.

Flotex Lentos

Flotex planks Triad brick 131003_131007_131013