Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Naujos kolekcijos

Forbo naujos kolekcijos

Allura 62519 nero concrete | 63511 light vintage gymfloor

Allura

Ieškote natūralaus medžio ar akmens estetikos bei stiprių ir patogių vinilo grindų? Atraskite mūsų naująją Allura vinilo plytelių kolekciją. Ši danga šilta, sugeria garsą, ją lengva sumontuoti ir prižiūrėti. Rinkoje šiuo metu nerasite kitų vinilo plytelių, kurios dizaino, technologijų ir tvarumo požiūriu galėtų prilygti Allura. Siūlome priklijuojamą, Click sistemos ir laisvai klojamą plytelių formatus.

Allura

Allura 2020
Marmoleum Fresco 3260

Marmoleum Marbled

Natūralios, gamtos spalvos. Atraskite CO2 neutralios grindų dangos (cradle to gate) grožį. Mūsų naujoji Marbled marmoleumo grindų danga išryškina klasikinio marmuro tekstūras 5-iais įdomiais organiniais raštais ir plačia spalvų gama. Grindų dangos spalvų deriniai yra universalūs ir puikiai dera su įvairiais paviršiais – medžio ar akmens. Peržvelkite mūsų Marbled dangos kolekcijas Real, Fresco, Vivace, Splash & Terra.

Marmoleum Marbled

Marmoleum Solid

Mūsų atnaujintoje Marmoleum Solid kolekcijoje rasite 5 individualias tekstūras, kurios suteiks puikų pagrindą kuriant grynas bei savitas modernias erdves. Šioje inovatyvioje linoleumo grindų dangų kolekcijoje dera įvairūs vienalytiškumo lygiai ir gyvybingi spalvos bei struktūros motyvai.

Marmoleum Solid

Marmoleum Concrete 3369-3733-3741

Sphera, homogeninė vinilo danga

Forbo Sphera nustato naujus standartus homogeninė vinilo dangai. Danga yra kuriama mūsų naujoje gamykloje ir kuriant išmintingus ir naujoviškus sprendimus joje pasitelkiami visi naujausi atradimai ir technologijos. Rezultatas: aukščiausios kokybės homogeninė vinilo danga!

Sphera, homogeninė vinilo danga

Sphera Energetic 50213-51215