Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

ESD ir švariųjų patalpų grindų danga

Montavimui gaminiai

Izoliacija ir gruntas

026 Euroblock Multi

Tirpiklių sudėtyje neturinti drėgmei atspari membrana smėlio / cemento sluoksnyje esančiai drėgmei užrakinti. Be tirpiklių, lengvai naudojama, lengvai pasklindanti, nedegi, greitai džiūstanti.

Prekės nuoroda:026
SAP Nr.:35355
Pakuotė:10 l. (12,4 kg)
Paskleidimo savybės:pirmas sluoksnis (atskiesti su vandeniu santykiu 1:1) maždaug 50 g/m².
Antras ir trečias sluoksnis (neskiestas) 50–75 g/m² vienam sluoksniui.


026-Euroblock-Multi

044 Europrimer Multi

Universalus gruntas, pagerinantis išlyginančių junginių sukibimą su visų tipų sugeriančiomis ir nesugeriančiomis juodgrindėmis.
Universalus pritaikymas, labai nedidelis VOC kiekis, „Emicode“ EC1, palankios paskleidimo savybės.

Prekės nuoroda:044
SAP Nr.:36689
Pakuotė:10 l. (10,1 kg)
Paskleidimo savybės:100–200 g/m², priklauso nuo naudojimo būdo.


044-Europrimer-Multi

049 Europrimer ABS

Išlyginančių junginių sukibimą su sugeriančia medžiaga ir kietomis juodgrindėmis gerinantis gruntas. Viršutinio sugeriančios medžiagos, kietų juodgrindžių sluoksnio savybėms pagerinti. Lengva naudoti, nedegus, gerai pasklinda, didelis prasiskverbimo laipsnis. Tinka visų tipų tvarkingoms, švarioms ir sausoms juodgrindėms.

Prekės nuoroda:049
SAP Nr.:34956
Pakuotė:10 l. (10 kg)
Paskleidimo savybės:100-150 g/m², priklauso nuo naudojimo būdo.


049-Europrimer-ABS

041 Europrimer EL

Šis gruntas skirtas pakeisti laidžių grindų montavimo metu reikalingą varinę juostelę.
Be tirpiklių, nedegus, lengvai pasklinda, elektrinė varža < 105 omai (išmatuota pagal DIN 53 276).

Prekės nuoroda:041
SAP Nr.:37123
Pakuotė:10 l. (10,1 kg)
Paskleidimo savybės:6–8 m²/litrui


041-Europrimer-EL

Juodgrindžių lyginimas

975 Europlan Special

Savaime išsilyginantis junginys cementinėms ir kitoms kietoms grindims išlyginti, naudojant daugiausiai 8 mm sluoksniais, ant kurių dedasi grindų danga. Atsparumas įbrėžimams nuo 2 mm storio. Mažiau dulkių. Labai nedidelis VOC kiekis, „Emicode“ EC1, savaime išsilyginantis, takus, didžiausias sluoksnio storis 8 mm.

Prekės nuoroda:975
SAP Nr.:31994
Pakuotė:23 kg
Paskleidimo savybės:apie 1,5 kg/m² milimetro storio sluoksniui.


975-Europlan-Special

990 Europlan Direct

Mažiau dulkių sukeliantis, savaime išsilyginantis junginys cementinėms ir kitoms kietoms grindims išlyginti, naudojant daugiausiai 20 mm sluoksniais, ant kurių dedasi grindų danga. Daugeliu atveju grunto nereikia. Atsparumas braižymams nuo 1 mm storio. Iki 90 proc. mažiau dulkių. Savaime išsilyginantis, mažo įtempimo, takus, tinkamas siurbti, didelės kompresinės jėgos, didžiausias sluoksnio storis 20 mm, mažiau dulkių, labai mažas VOC kiekis, „Emicode“ EC1, tinka naudoti po parketu.

Prekės nuoroda: 990
SAP Nr.:34953
Pakuotė:23 kg
Paskleidimo savybės:apie 1,4 kg/m² milimetro storio sluoksniui.


990-Europlan-Direct

991 Europlan Direct Rapid

Savaime išsilyginantis, labai greitai džiūstantis išlyginimo junginys. Tinka lyginti cementinėms ir kitokio tipo kietoms grindims sluoksniais daugiausiai iki 20 mm storio. Lyginimo junginį galima naudoti esant 20 °C ir santykiniam drėgnumui esant < 70 proc. Praėjus 3–4 valandoms galima kloti linoleumą, veltinį, kiliminę ir PVC dangą. Atsparumas braižymams nuo 1 mm storio. Labai nedidelis VOC kiekis, „Emicode“1, greitai džiūsta, mažai įsitempia, takus, didelės kompresinės jėgos, didžiausias sluoksnio storis 20 mm, atsparumas braižymams nuo 1 mm storio. Mažiau dulkių.

Prekės nuoroda:991
SAP Nr.:29603
Pakuotė:23 kg
Paskleidimo savybės:apie 1,5 kg/m² milimetro storio sluoksniui.


991-Europlan-Direct-Rapid

Forbo QuickFit plokštės

Forbo Quickfit sistemą sudaro savaime prilimpančios MDF plokštės ir drėgmei atsparios izoliacinės Forbo putos. Forbo QuickFit privalumai: greitas ir tolygus rezultatas; greitas ir lengvas montavimas; nematomos juodgrindžių siūlės; puikus drėgmės barjeras; lengvai nuimamos. Geresnė garso izoliacija, naudojant kartu su Forbo putomis (Δ Lw= 23 dB pagal NEN-EN-ISO 140-8 ir 717-2).

SAP Nr.:60696
Paskleidimo savybės:3,6 m² su pakuote, 36 m² su padėklu


Forbo_Quickfit

Forbo putos

Polipropileno putos laminuotos metalizuota polipropileno folija. Viršutiniame folijos sluoksnyje yra lipnus 20 cm perdengimas siūlėms sutvirtinti.

SAP Nr.:64799
Pakuotė:25 metrų PE putų ritinėlis, 100 cm pločio, 4,5 mm storio.


Forbo-Foam

Klijai

540 Eurosafe Special

Tirpiklių sudėtyje neturintys grindų dangos klijai puikiai kimba naudojant su PVC grindų lakštais ir plytelėmis, minkšta viniline danga, PVC kilimine danga su paklota, guminiais lakštais ir plytelėmis lygiu pagrindu bei poliolefino danga. Be tirpiklių, nedegūs, lengvai ir saugiai naudojami, gerai prikimba ir sukimba, gerai pasisklaido, atsparūs įbrėžimams.

Prekės nuoroda: 540
SAP Nr.: 29403
Pakuotė: 10 l. (13 kg)
Paskleidimo savybės: 0–350 g/m², atsižvelgiant į dangos apačią
ir juodgrindžių būklę.


540-Eurosafe-Special

640 Eurostar Special

Labai nedidelį VOC kiekį turintys grindų dangos klijai puikiai kimba naudojant su PVC grindų lakštais ir plytelėmis, minkšta viniline danga, PVC kilimine danga su paklota, guminiais lakštais ir plytelėmis lygiu pagrindu bei poliolefino danga. Labai nedidelis VOC kiekis, „Emicode“ EC1, be tirpiklių, universalus pritaikymas, lengva ir saugu naudoti, gerai pasisklaido, gerai sukimba, atsparūs braižymui.

Prekės nuoroda:640
SAP Nr.:29611
Pakuotė:10 l. (12 kg)
Paskleidimo savybės:225-275 g/m²


640-Eurostar-Special

641 Eurostar Special EL

Labai nedidelį VOC kiekį turintys laidūs klijai puikiai kimba klojant laidžią kiliminę dangą, laidžias PVC grindų plokštes ir plyteles bei laidžias gumines plokštes ir plyteles lygiu pagrindu. Labai nedidelis VOC kiekis, „Emicode“ EC1, be tirpiklių, nedegūs, lengvai ir saugiai naudojami, universalūs, didelis pradinis sukibimas, gerai pasisklaido, atsparūs įbrėžimams, elektrinė varžtą < 3*105 omai (EN 13 415).

Prekės nuoroda:641
SAP Nr.:53652
Pakuotė:10 l. (12 kg)
Paskleidimo savybės: TKB S1: 260–300 g/m²
<br>B2: 300–400 g/m²


641-Eurostar-Special-EL

543 Eurosafe Deco

Aukštos kokybės klijai be tirpiklių PVC juostoms ir plytelėms klijuoti ant lygių juodgrindžių. Nedegūs, be tirpiklių, atsparūs įbrėžimams, gerai pasisklaido naudojant brauktuvę, lengva ir saugu naudoti, gerai sukimba.

Prekės nuoroda: 543
Pakuotė: 10 kg kibiras
Paskleidimo savybės: 100–150 g/m², ant išlygintų juodgrindžių.


543-Eurosafe-Deco

650 Eurostar Fastcol (kontaktiniai klijai)

Nedidelis VOC kiekis, be tirpiklių, dispersiniai kontaktiniai klijai, pasižymintys tvirtu dvipusiu sukibimu, klojant kiliminę dangą ant laiptų, formuojant apsauginius kampus iš PVC, klijuojant PVC grindjuostes, formuojant apsauginius kampus iš gumos, klijuojant tuščiavidures grindjuostes ant kietos medienos ir kamštinės grindų dangos. Nedidelis VOC kiekis, „Emicode“ EC2, be tirpiklių, atlaiko didelį įtempimą, stipriai sukimba, reaguoja į šilumą, pridedamas įrankis.

Prekės nuoroda:650
SAP Nr:77554
Pakuotė:5 l. (7,5 kg)
Paskleidimo savybės:250 g/m² sluoksniui


650-Eurostar-Fastcol

Suvirinimo strypai

Colorex suvirinimo strypai

Colorex plytelės ir visi šiame puslapyje nurodyti priedai gali būti suvirinami naudojant Colorex suvirinimo strypą. Galima rinktis iš įvairių spalvų, kad tiktų prie Corolex plytelių.

Standartinės 4 mm skersmens ir 100 m ritės

Colorex-Welding_Rod

Tirpalai Colorex

Tirpalai ESD ir sterilių patalpų grindims

Jautriose sveikatos priežiūros įstaigų vietose bei kitose vietose, kuriose galioja griežti higienos reikalavimai, labai svarbu, kad sujungimai tarp grindų ir sienų būtų nepralaidūs vandeniui, higieniški ir estetiški. Naudojant tokią pačią Colorex medžiagą mūsų integruota uždengimo sistema puikiai užsandarina tokias vietas. Sistema yra visų mūsų kolekcijos spalvų. Ją sudaro:

White-Blank-Filler

Uždedamos grindjuostės

Ritinėliais parduodamos uždedamos grindjuostės yra pjaustomos ir suvirinamos iš originalių Colorex plytelių, užtikrinant kokybę nuo sienos iki sienos. Uždedamas grindjuostes prie sienos galima suformuoti specialia forma ir profiliu, kad būtų užtikrintas sklandus perėjimas tarp sienos ir grindų bei išvengta stačiu kampu einančių sujungimų, kuriuose gali kauptis nešvarumai.

Cove-skirting-strip

Suformuoti vidiniai ir išoriniai kampai

Kampai yra gaminami iš originalios Colorex medžiagos ir sutvirtinami, siekiant geriausio rezultato bei užtikrinant, kad svarbiausios vietos būtų pagamintos kontroliuojamu būdu. Suvirinti nereikia. Pagrindas sutvirtintas derva.

re-formed-internal-and-external-corner-pieces

Grindjuosčių formavimo profilis

Spindulys:20 mm


Cove-Forming-Profile

Colorex suvirinimo strypai

Colorex plytelės ir visi šiame puslapyje nurodyti priedai gali būti suvirinami naudojant Colorex suvirinimo strypą. Galima rinktis iš įvairių spalvų, kad tiktų prie Corolex plytelių.

Standartinės 4 mm skersmens ir 100 m ritės

Skersmuo:4 mm
Ritė:100 m


Colorex-Welding_Rod

Colorex Plus:

Colorex nuožulna/rampa

Tose vietose, kur Colorex Plus yra montuojamas atskirai arba nesibaigia ties siena, naudojamos pilkos ar su Colorex plytelėmis (Signal spalvos pagal pageidavimą) suderintų spalvų nuožulnos/rampos.

Colorex-ramp

Colorex Plus skirtos grindjuostės

Įvairių versijų Colorex Plus yra skirtos dviejų tipų grindjuostės. Kiekviena sukurta skirtingiems poreikiams patenkinti. Ten, kur svarbu užtikrinti higieną, siūlomas sprendimas yra panašus į naudojamą su 2 mm Colorex plytelėmis ir pagal konkrečius reikalavimus pagamintomis grindjuostėmis, kurias montuoti gali tik kvalifikuotas ir įgudęs montuotojas. Jei Colorex Plus montuojate ant drėgnų grindų, galite pasiūlyti vėdinamas grindjuostes, leidžiančias pasišalinti drėgmei.

Spindulys: 20 mm


Skirting-for-Colorex-Plus

Grindų priežiūros

Forbo FloorCare metodas Project Vinyl dangai

Forbo Flooring žino, kad didžiausios išlaidos patvarių grindų tarnavimo metu yra susijusios su jų priežiūra. Štai kodėl mūsų Colorex gaminiai visada buvo kuriami ypatingą dėmesį skiriant lengviems ir aplinkai nekenkiantiems valymo metodams bei nekintančios išvaizdos išlaikymo savybėms. Taip pavyks visiškai atsisakyti išlaidų, susijusių su grindų dengimu ir pan.

Svarbus pranešimas ESD saugomoms vietoms (laidžioms grindims)

Naudojant apsaugines ar priežiūros priemones, pavyzdžiui, vašką ir polimerines dispersijas, gali būti padarytas neigiamas poveikis laidumui. Naudoti galima tik specialiai laidžioms grindims pagamintus gaminius.

ESD-Protective-Areas

Grindų priežiūros gaminiai

816 Cleaner 10 l

Cleaner – tai valiklis su neutraliu pH. Jis nepalieka pėdsakų ir pašalina beveik visas įprastas dėmes bei nešvarumus. Nuvalykite Cleaner arba Monel ir nuvalykite: šluoste surinkite nešvarų vandenį ir nušluostykite arba susiurbkite vandenį, nuskalaukite švariu vandeniu ir nušluostykite. Palikite grindis išdžiūti.

Prekės nuoroda: 816
SAP Nr.: 29650/29652
Pakuotė: 10 l


816-Cleaner-10-l

816 Forbo Cleaner 12*1 l

Prekės nuoroda: 816
SAP Nr.: 75982
Pakuotė: 12*1 l


Forbo-Cleaner