Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Kaip jos atlieka savo funkciją, jūsų žingsniai

Kuomet kuriame grindų dangos tvarumo charakteristiką, apgalvojame visą jų gyvavimo trukmę. Taip mes užtikriname, jog mūsų grindų danga tinkamai tarnaus nuo pat jos įrengimo momento.

Mes suprantame, kad grindų danga pastate atlieka skirtingas funkcijas. Galėsime parekomenduoti labiausiai jūsų aplinkai tinkančias grindis, nes siūlome platų grindų dangos pasirinkimą, ir visuomet užtikrinsime kad mūsų gaminiai būtų maksimaliai tvarūs.

Mes visada randame būdų, kaip sumažinti jūsų grindų priežiūros kaštus. Mūsų grindų dangą lengva įrengti ir ji nereikalauja daug priežiūros, nes per visą grindų gyvavimo trukmę sunaudojama mažiau cheminių valymo medžiagų. Tas gyvavimo laikotarpis, beje, bus ilgas ir laimingas, nes taupysite pinigus ir bus išmetama mažiau atliekų.

How it is made


Marmoleum gaminamas iš 97 % natūralių medžiagų, iš kurių net 72 % sudaro atsinaujinančios žaliavos, kurios atsikuria per 10 metų

Marmoleum natūralus talentas

Norint pagaminti tikrai gerą linoleumą, reikia meistriškumo. Laimei, turime daugiau nei 100 metų patirties šioje srityje. Forbo Marmoleum yra gaminamas iš 97 % natūralios žaliavos. Taigi, nenuostabu, kad tai pasaulyje pirmaujanti patvari grindų danga.
Marmoleum – tai tikra, autentiška grindų danga.

97 % natūralios medžiagos
43 % perdirbto turinio
100 % suyranti
Mažos eksploatacinės išlaidos
Higieniška ir reikalaujanti mažiau valymo
Patvirtinta Allergy UK

Marmoleum concrete
Allura

Vinilas daro jas geresnėmis

Mes nuolat stengiamės pagerinti mūsų PVC produktų aplinkosaugines savybes, remdami vietines ir tarptautines kompanijos iniciatyvas. Pavyzdžiui, kai tik galime, pakartotinai panaudojame savo vinilo atliekas (kaip ir atliekas iš kitų grindų dangų gamintojų), naujų produktų, tokių kaip Flotex pagrindų kilimo plytelių, gamybai.

45 % perdirbtas turinys
Atitikties pasiekimas
Atsinaujinanti energija
Bio-plastifikatoriai
Padidinti grindų dangos gyvavimo trukmę
Perdirbti įrengimo atliekas
Perdirbamos Flex dizaino vinilinės plytelės
Vinyl plus

Kiliminės plytelės, ciklo uždarymas

Mūsų Tessera kilimų plytelės gali būti siejamos su kokybe, nes siekdami dar didesnio tvarumo mes visada ieškome būdų, kaip patobulinti gamybos procesus ir produktų konstrukciją. Visos mūsų Jungtinėje Karalystėje pagamintos pluoštinės plytelės turi daugiau nei 50 % perdirbto turinio (matuojant svorį); dar daugiau – mes perdirbame gamybos arba įrengimo atliekas ir taip uždarome visą ciklą.

50 % perdirbtas turinys
Sumažintos plytelių atliekos iki 80 %
Sumažintas grynos žaliavos kiekis
Greita ir paprasta valyti
Sumažintas montavimo atliekų kiekis
Kilimų perdirbimas Jungtinėje Karalystėje

Tessera
Flotex

Flotex – geriau visa, negu dalimis

Mūsų unikalios hibridinės grindys sujungia tekstilės ir elastingos grindų dangos pranašumus, tad galime pasiūlyti aukštųjų technologijų kilimo plytelių komfortą ir elastingos grindų dangos ilgaamžiškumą. Mes mažiname išteklius, skirtus Flotex grindims, kur tik galime.

Iki 67 % perdirbto turinio
BREEAM
100 % atsparumas vandeniui
Patvirtinta Allergy UK antspaudu
Antibakterinė apsauga

Įėjimo grindų danga: palikite išorinį pasaulį išorėje

Ar žinote, kad įrengus efektyvią įėjimo sistemą, galima sustabdyti iki 94 % į pastatą patenkančio purvo ir drėgmės? Tai gali sumažinti valymo išlaidas ir valymo priemonių kiekį iki 65 %. Skaitykite žemiau, ką mes darome, kad įėjimo grindų dangos Coral ir Nuway taptų dar tvaresnės.

100 % regeneruotas poliamidas
Perdirbti plastikiniai PET buteliai
Praktiškai jokių atliekų į sąvartyną
Sustabdoma iki 94 % purvo, patenkančio į jūsų namus
Reikia rečiau valyti
BRE globaliame sąraše

Coral