Pasirinkite savo šalį

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Mūsų istorija

2013
Forbo Bonding Systems integruojama į Forbo Flooring Systems ir priskiriama prie statybos bei konstravimo sektoriaus.

2008
Įsigyjama Bonar Floors, kuri yra didžiulė grindų gamintoja, veikianti Europoje kaip grindų sprendimų rangovė. Šiuo žingsniu Forbo Flooring Systems sustiprina savo poziciją verslo rinkoje kaip atsparių grindų sprendimų ir sistemų tiekėja.

Be to, Forbo įsigyja lengvasvorių PVC konvejerių sistemų gamintoją, priklausantį Fenner Dunlop (Charlotte) Inc. North America (Šiaurės Amerikoje), taip stiprindama Forbo Movement Systems divizija.


2007
Įgyvendinama nauja prekinio ženklo bei grupės plėtros strategija: trijų branduolių – grindų, klijų bei konvejerių, atitinkamai pavadintų Flooring Systems, Bonding Systems ir Movement Systems. Visos šios divizijos dirba pagal integruotą Forbo prekinio ženklo verslo strategiją.

2004-2006
Patvirtinama trijų branduolių strategija ir jos įgyvendinimas. Įgyvendinama pertvarka ir priemonės pelnui didinti. Įsigyjamas kinų klijų gamintojas, besispecializuojantis į karštų klijų ir vandeninių klijų gamybą.

2000-2003
Įsigyjama Swift, pereinama į klijų gamybą pasauliniu mastu. Swift veikia visame pasaulyje iš JAV, Europos ir Azijos. Konvejerių gamybos verslas plečiasi į Didžiąją Britaniją. Sujungiami linoleumo bei vinilo gamybos skyriai, sukuriamas Forbo Flooring. Šiuo metu veikiantys trys strateginiai verslai: grindys, klijai ir konvejeriai.

2000-2001
Pasiūloma nauja strategija, kurios telkiasi į keturias divizijas: linoleumą, vinilą, konvejerius ir klijus. Pramoninės veiklos pardavimas, įskaitant ekstruzinių profilių, dekoratyvinių produktų bei padengtos tekstilės verslus. Kilimų gamybos verslas išperkamas, atsijungia nuo pagrindinės grupės. Įsigyjama smulkių įmonių, vykdoma tolimesnė klijų verslo plėtra.

1996-1998
Išperkamas sienų apdailos ir laminatų verslas.

1994
Įsigyjama Siegling, konvejerių sistemų ir procesų specialistė.

1975-1994
Perinama į pasaulinę rinką: Forbo atlieka veiklą penkiuose žemynuose, įsigyja grindų gamybos ir paslaugų verslą Didžiojoje Britanijoje, plečiamasi į sienų apdailos ir aukšto slėgio laminato verslo sritis.

1973-1974
Atskiriamas klijų gamybos verslas nuo linoleumo gamybos, suformuojama atskira divizija.
Pervadinama grupė: iš Continentale Linoleum Union į Forbo – lengviau pristatoma grupės veikla.

1950-1973
Plečiamasi į kilimų bei vinilinių grindų produktų gamybą.

1928
Trys linoleumo gamintojai – vokiečių, švedų, ir šveicarų – susijungia ir įkuria Continentale Linoleum Union verslo grupę.

1178709_small_PR-17-CF014020