Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Tarbekaubad

Tarbekaubad

Forbo Flooring Systems pakub teile koju põnevaid ja moodsaid põrandaid. Need on kavandatud interjööri õhustiku loomiseks. Laske meie põrandatel end inspireerida ja valige meie pakutavate erinevate kaubamärkide ning kujunduste hulgast. Meie sarjad ulatuvad naturaalsest Marmoleumist paanide ja plaatidena kuni tugeva ning vastupidava Noviluxi ja Noviloni vahtalusel vinüüli ning luksuslike vinüülplaatideni.

 • Tarbekaubad
 • Tarbekaubad
 • Tarbekaubad
 • Tarbekaubad
 • Tarbekaubad
 • Tarbekaubad
 • Marmoleum sheet 3708 fossil & 3361 cardboard
  Marmoleumi paanid

  Marmoleumi paanid

  Marmoleum on naturaalne põrand, mis on valmistatud 97% looduslikust toorainest koos 43% ümbertöödeldud sisuga. Marmoleumi paanide kollektsioon esitleb marmori autentset välimust ja põnevaid uusi kujundusi, mis sarnanevad peenbetooniga koos kaunite värvinüanssidega, ning vanaaegset triibukujundust.

 • Marmoleum Modular Textura / Shade te5217 te5235 t3717 t3718
  Marmoleum Modular plaadid

  Marmoleum Modular plaadid

  Loov vabadus! Marmoleum Modular annab võimaluse luua oma valitud põranda. Kollektsioon kutsub mängima, kombineerima ja ühendama ning valima plaatide kuju, suurust ja värvi. Sel moel luuakse täiesti uus põrandakontseptsioon, mis on enam kui traditsiooniline põrand, kus teie valiku määrab üksnes disain. Nüüd võite kuju, suuruse ja vormingute valimisega luua soovitud põranda.

 • Allura Click cc60085
  Allura Imitatsioonkatted

  Allura Imitatsioonkatted

  Kas otsite puit- või kivipõranda ilu koos tugeva ja mugava vinüülkatte eelistega? Uurige meie uut kollektsiooni Allura LVT. Jala all soe, heli summutav, lihtne paigaldus ja hooldus. Tänapäeval ei ole turul teisi imitatsioonkatteid, mis oleksid kujunduse, tehnoloogia ja säästvuse poolest Alluraga võrdsed. Pakume täies ulatuses liimitavaid, klõpspaigaldusega ja lahtiselt paigaldatavaid (nakkeainega) variante.

Inspiratsioon

Laske end inspireerida meie põrandamaterjali ideedest

Marmoleumi ja Noviloni toodetega saame luua äärmiselt vaimustavaid elamiskontseptsioone, mis vastavad kõigile eripärastele stiilidele. Kas te soovite, et põrand oleks neutraalne, nii et saaksite mängida põrandal olevate esemetega, tehes neist aktsendid, või soovite, et põrand oleks väljendusrikkam ja tahate kasutada neutraalset mööblit, et oleks võimalik hõlpsasti ruume ümber korraldada? See on kõik teie otsustada. Kui vajate veidi inspiratsiooni, jälgige meie Pinteresti tahvlit „kodus” ja vaadake järele, mida on võimalik põrandate ning interjööridega ära teha.

Pinterest

Visualiseeri meie põrandaid

Põrandaplaneerija

Kui soovite näha, kuidas valitud põrand elukeskkonnas välja näeb, kasutage meie põrandaplaneerijat. Teie teenistuses on täielik kollektsioon elamute põrandakatetest, et saaksite läbi mängida erinevaid kujundusi köökides, elutubades, magamistubades, kodukontorites jne.

Forbo põrandaplaneerija

Floorplanner

Kust osta?

Kust osta?

Me teeme koostööd paljude partneritega mitmes riigis. Vaadake oma kohalikult veebilehelt järele, kus meie tarbekaupu müüakse. Jaemüügivõrgu väljaõppinud ja kogemustega müüjad aitavad teil leida oma vajadustele vastava õige toote. Nad saavad teid aidata paigaldamisel ja anda teavet selle hooldamise kohta.

Where to buy