Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

onyx+

Onyx+ on vastupidav vinüülseinakate, mis sobib täiuslikult kasutamiseks kommertsasutuste märgruumides, näiteks tervishoiuasutuste, hoolde- ja vanadekodude märgruumides.

Täieliku veekindluse tagamiseks kasutatakse Onyxi tavapärasel püstpaigaldusel kuumkeevitust, kuid vajaduse korral saab seda paigaldada ka horisontaalselt.

Onyx+ pakub neutraalset värvipaletti koos mõne erksa aktsenttooniga. See sobib kokku meie põrandakatte sarjadega Step, Sphera ja Sarlon Sparkling. Nii saame anda märgruumide jaoks täislahenduse alates põrandast ja lõpetades seinaga.

Toode

Onyx+

  Teave Onyx

  Teave seinakatte Onyx kohta

  Onyx+ on märgruumi seinakattelahendus, mis ühendab nii esteetilised kui ka tehnilised omadused. See sobib täiuslikult kommertskasutuseks, näiteks tervishoiuasutuste, hoolde- ja vanadekodude märgruumidesse.

  Täieliku veekindluse tagamiseks kasutatakse toote tavapärasel püstpaigaldusel kuumkeevitust, kuid vajaduse korral saab seda paigaldada ka horisontaalselt.

  Toote põhimiku/aluskihi värvitoonid sobivad kokku pealispoole kujundusega. See muudab kuumkeevituse turvalisemaks ja hõlpsamaks.

  Sarja Onyx+ värvitoonid sobivad kokku meie märgruumi põrandakattega Step, homogeense vinüülkattega Sphera Element ja akustilise vinüülkattega Sarlon Sparkling. Tänu sellele on põranda- ja seinakatte kombinatsiooni leidmine ülilihtne.

  Onyx+ Step 26508_17298