Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

flotex
vision naturals

Flotex Vision Naturals pakub fotorealistlikke kujundusi looduslikest materjalidest, nagu puit, keraamika ja kork. Disainitehnoloogia loob hämmastavalt realistlikke põrandaid, ent lisandunud on parem akustika, libisemiskindlus ja väiksemad hoolduskulud.

Iga kujundus on saadaval erinevates värvikombinatsioonides. Iga kujunduse kõigi värvkombinatsioonide nägemiseks mine lehele Flotex Vision Digital Library

*disainid on laos

Toode

Flotex Vision Naturals

  Teave Flotex Vision

  Flotex Visioni digitaalne maailm

  Flotex Vision pakub rohkem kui 500 digitaalselt trükitud põrandakujundust. Kiudude suur tihedus võimaldab kasutada realistlikke kujundusi tipptasemel, fotograafialähedase eraldusega. Need kujundused on esitatud paindlikus ja alati ajakohases digiteegis.

  Kõrglahutusega digitaaltrükk
  Et Flotexil on üle 80 miljoni kiu ruutmeetri kohta, annab see trükkimiseks ainulaadse ülitiheda aluspinna. Selle tulemusena saab erksaid kujundusi ja elutruusid pilte trükkida suure fotograafilise eraldusega. Võimalik on saavutada kõiki soovitud värvivarjundeid ja -toone.

  Piiramatud kujundusvõimalused
  Digitaaltrükk sobib väga hästi ka nende kollektsioonide korral, mis nõuavad tavatrükiga raskesti saavutatavat täpsust ja efekte. Flotex Vision sisaldab üle 500 eraldi nimetuse.

  Värvige ise
  Kujundus meeldib, kuid ei leia soovitud värvitooni? Flotex Vision pakub suurt hulka kujundusi, mille saab lasta oma soovi kohaselt värvida.

  Tellitud kujundus
  Kui teil on oma ettekujutus sellest, millist põrandat ihkate, siis pakume soovi korral ka tellitud kujunduste teenust.

  Flotex Vision flocked flooring

  Allergialiidu heakskiit

  Allergialiidu heakskiit

  Allergialiidu heakskiiduga
  Flotex on pälvinud Ühendkuningriigi allergialiidu heakskiidu, kuna on tõendatud, et see põrandakate mõjub hästi allergikute heaolule. See suudab allergeene kinni püüda, misjärel saab need tavaliste puhastusseadmete abil eemaldada.

  Puhastamisel eraldub Flotexist kaks korda rohkem allergeene kui tavalistest vaipkatetest. Rohkemate allergeenide eemaldamine loob astmaatikutele ja allergikutele märksa mugavama keskkonna.

  Allergy approved flooring

  Flotexi digiteek

  Flotexi digiteek

  Flotex Visioni, mis hõlmab üle 500 kujunduse, mille hulgast valida, ja muuhulgas on võimalik luua oma värvilahendus või tellida koguni täiskujundus, pakutakse teile paindliku ja alati ajakohase digiteegi kaudu

  Vaadake seda videot, kui vajate abi Flotexi digiteegis navigeerimisel.

  Flotexi digiteek lubab näha paljusid võimalusi, mida on pakkuda Flotexi digitaalselt trükitud põrandakatetel. Võite näha kõiki kujundusi, mis on paigaldatud erinevatesse kasutuskohtadesse, näiteks haiglatesse, koolidesse, kauplustesse ja kontoritesse.

  Kuus kujundusteemat
  Et anda mõningaid juhiseid ja pakkuda loogilist kujundusteed, oleme loonud teegile kuus algset sissepääsu, millest igaüks esindab erinevat disainisuunda. Lisaks teegis olevatele nimetustele pakume mõne kujunduse korral ka võimalust valida omaenda värvikombinatsioon.

  Ainulaadne kujundus
  Samuti on võimalik luua omaenda ainulaadne kujundus. See ei ole küll teegi osa, aga seda võib kohaliku Forbo müügiesindajaga arutada.

  Flotex online library

  Fotod ja videod

  Flotexi pildid ja videod

  Vaadake meie Flotexi paanide viitematerjale ja lugege lisateavet üldiselt Flotexi flokeeritud põrandakatte ning selle paigaldusviisi kohta.

  Tehnilised andmed

  Flotex Technical Specifications

  Paigaldamine ja põrandahooldus

  Flotex cleaning & maintenance instructions