Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Forbo Flooring transpordis

Forbo pakub tõeliselt laialdast ja nõuetele vastavat põrandakattetoodete portfelli raudtee, liini- ja turismibussi ja laevanduse sektorile. Tooteportfellis on sissepääsualade süsteemid, ohutud põrandad, vinüülpõrandad, linoleumpõrandad, tekstiilvaibad, flokeeritud põrandakatted, rääkimata liimidest, tarvikutest ja paigaldustööriistadest.

Suurim hulk kujunduste ja värvitoonide valikuid
Me pakume turul saadaolevatest kujunduste ja värvitoonide valikutest suurimat hulka, võimaldades sulle tõeliselt paju valikuid. Kui eelistad midagi täiesti ainulaadset, valmistab meie kogenud ettevõttesisene disainimeeskond sinuga koostööd tehes täielikult tellitud põrandakattelahendused.

Täielikult sertifitseeritud
Meie tooted on täielikult sertifitseeritud ja ühendavad endas vastupidavuse, eeskujulikud tulekindlusomadused ja suurepärase maitsekuse. Forbol on aastatepikkused kogemused materjalide planeerimise ja spetsiifiliste logistikanõuetega seoses, nii uusehitiste kui ka transpordivahendite renoveerimise jaoks.

Töö koos Forboga tähendab järgmist:
• ainus tarneallikas kõigiks sinu põrandakattevajadusteks
• suurim ja kõige mitmekülgsem valik põrandakatteid
• tellitud kujunduste teenus
• üleilmne nõuannete, toetuse haldus ja piiriüleste projektide juhtimine

Me tagame turu parimate toodete kombinatsiooni koos kõigi asjatundlike nõuannetega, mida võid vajada. Kõik see on saadud ühelt spetsialiseerunud tarnijalt.

Forbo Flooring in Transport