Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Spetsiaalsed põrandakatted laevanduses kasutamiseks

Kruiisi- ja reisiparvlaevaoperaatorite jaoks on põrandakatted üks kõige keerulisem ala, kus säilitada kõrgeid standardeid välimuses. Põrandakatete kindlaksmääramisel on võtmetegurid intensiivse liikluse ilmne maht ja IMO sertifikaat. Alltoodud kaks soovitatavat põrandakattetoodet on spetsiaalselt sobitatud laevanduskeskkonnale.

Transport flooring
Flotex FR

Flotex FR

Flotex FR - IMO on flokeevaip, mis on kavandatud täielikult vastama IMO resolutsiooni MSC 61(67): lisa 1: osa 2 ja IMO resolutsiooni A.653 (16) nõuetele koos muudatustega IMO resolutsioonis MSC 61(67): lisa 1: osa 5.

Hüved on järgmised:
• nailon-6,6 kindlustab suure vastupidavuse
• hügieeniline
• hõlpsasti puhastatav; tänu lühikestele nailonkiududele on mustuse eemaldamine lihtne
• bakteriostaatiline
• paranenud siseõhu kvaliteet
• libisemiskindel

Coral T32 Marine

See põrandakatte Coral T32 eriliselt täiustatud variant täidab kõiki Rahvusvahelise Mereorganisatsiooni (IMO) kehtestatud standardeid avamerealustel kasutatavate toodete tuleohutuse kohta.
Kiudude ja põhimikusüsteemid on välja töötatud kooskõlas kõige rangemate suitsu mürgisuse ja leegi aeglase leviku standarditega, et saada IMO rooliratta märk.
Peale selliste avamererajatiste, kus on nõutav rooliratta märk, on põrandakatet Coral T32 Marine lubatud kasutada kruiisilaevadel, reisiparvlaevadel, kaubalaevadel ja muudel avamerealustel.

Coral T32 Marine