Vali oma riik

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Värvi mõju kontoris

Kontori värvivalik võib olla väga tugeva mõjuga klientidele ja teistele külastajatele. Need mõjud on alateadlikud ja instinktiivsed, luues sinu ärist kas hea või halva ettekujutuse.

Kontoris kasutatavad värvid peaksid muutuma vastavalt sellele, millist liiki äri seal aetakse. Kuvand sinust tekib ja hinnangud antakse hetkel, kui uks avatakse. Õige värvivalik kontoris võib tagada, et sinu kuvand on positiivne.


Üldine kontoriruum
Üldise kontoriruumi korral tuleb mõista sinu valitud värvide edastatavat sõnumit, et saaksid luua just sellise mulje, mida soovid.

Sinised ja rohelised toonid hoiavad õhustiku rahulikuna, kuid liiga palju neid värve vähendab personali tööviljakust. Vähesel määral punase, oranži või kollase lisamine kusagile ruumis suurendab energiavoogu ja parandab tööviljakust.

Liiga palju punast ja tulemuseks võib olla agressiivsus ja viha, liiga palju oranži või virsikuvärvi loob sotsiaalse ja lobisemishimulise õhustiku, aga liiga palju kollast põhjustab mõnel inimesel ängistust ja stressi.

Õppe- ja loenguruumid
Õpperuumide seintele on sobiv türkiis, loovuse ja massikommunikatsiooni värv, heledatest kuni keskmiste toonideni.
Türkiis aitab avalikkuse ees kõnelejate närve rahustada ja on hea värv õpetamiseks. Jaotusmaterjali printimine kollasele aitab vastuvõtjatel loetavat meeles pidada.
Veidi kollast õppetööst osavõtjate ees seinal või tahvli taga aitab neil paremini meelde jätta seda, mida õpetatakse.

Allikas: http://www.empower-yourself-with-color-psychology.com/office-colors.html

UK_ Mix Glacier_1180x664_office