Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Veřejné prostory a kanceláře

Ať jde o velké otevřené prostory, soukromé zasedací místnosti, nebo cokoliv mezi tím, podlahové krytiny Forbo nabízí možnost provádět změny a renovace s nízkým rozpočtem a bez nutnosti kompromisu z hlediska estetiky či designu. Ať si vyberete kobercové čtverce, luxusní vinylové dílce, či materiál Flotex, vždy zlepšíte vzhled interiéru, snížíte hluk a vytvoříte příjemné pracovní prostředí.

Flotex linear stratus and cirrus combined
Tessera

Kobercové čtverce

Dnešní moderní kancelářské prostředí bývá navrhováno jako systém otevřených kanceláří a je třeba, aby bylo flexibilní a dalo se snadno a rychle přestavovat. Modulární podlahové systémy, jako jsou například kobercové čtverce, se snadno přizpůsobí změnám potřeb, čímž snižují náklady na reorganizaci a umožňují větší flexibilitu designu.
Kliknutím přejděte na kobercové čtverce

Flotex

Materiál Flotex má více než 70 miliónů vláken na m2, díky čemuž je jeho povrch protikluzný za sucha i za mokra, podobně jako tisíce drobných chloupků pomáhají ještěrkám šplhat po strmých stěnách. Vlákna také pohlcují zvuk, takže lze Flotex označit za tichou podlahu.

Vlákna krytiny Flotex jsou pružná a příjemná na došlap, jako mech. Podobně jako u bambusu, jejich hustota, tvar a síla zaručují, že se vždy vrátí do původního tvaru. Této vlastnosti vděčí materiál za svou dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení, obzvláště od kolečkových židlí.
Kliknutím přejděte na Flotex

Flotex Linear Cirrus
Allura Flex

Luxusní vinylové dílce Allura

Kolekce Forbo Allura představuje vrchol realistických přírodních a abstraktních vzorů, které byly navrženy pomocí nejmodernějších technologií a postupů, aby finální vzhled luxusních vinylových dílců co nejrealističtěji připomínal výraz přírodních materiálů.
Produkty Allura, navrhované a vyráběné v Evropě, se pyšní jak na první pohled uchvacujícím designem, tak i neobyčejnými funkčními vlastnostmi a trvanlivostí.
Kliknutím přejděte na Allura