Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Restaurační prostory

Výběr podlahové krytiny pro restaurační zařízení může být často obtížný, protože je třeba, aby byla snadno udržovatelná a přesto estetická.

U nás si můžete vybrat od univerzální vinylové kolekce až po luxusní vinylové dílce, kde optimální funkčnost nijak neomezuje vzhled nebo styl.

Pro kuchyně a přípravny pokrmů, kde je vyžadovaná zvýšená úroveň protikluznosti, je ideálním řešením naše kolekce bezpečnostních vinylových krytin Step splňujících normy HSE.

Step safety flooring
Step safety vinyl

Bezpečnostní vinyl Step

Bezpečnostní vinyl Forbo Step lze použít všude tam, kam lidé chodí, kde pracují, učí se nebo si hrají, protože protikluzná ochrana je klíčová při vytváření bezpečného pracovního, obytného i veřejného prostředí. Řada bezpečnostních vinylových podlah Step vyhovuje normám HSE a nabízí úroveň protikluznosti R10 až R12, takže zajišťuje bezpečnou chůzi na místech, kde bývá podlaha často mokrá.
Kliknutím přejděte na bezpečnostní vinylové podlahy Step

Eternal

Prohlédněte si kolekci univerzálního vinylu Forbo Eternal a objevte dokonalou kombinaci nejmodernějších vzorů a barev a silného odolného materiálu, která nabízí vhodné řešení pro jakékoliv použití.

Kolekce představuje vyváženou škálu dekorů od dřeva a kamene až po abstraktní vzory, to vše v rozsáhlé moderní paletě barev, takže si vždy vyberete vzor, který dokonale doplní váš interiér.
Kliknutím přejděte na Eternal

Eternal wood
Allura

Luxusní vinylové dílce Allura

Kolekce Forbo Allura představuje vrchol realistických přírodních a abstraktních vzorů, které byly navrženy pomocí nejmodernějších technologií a postupů, aby finální vzhled luxusních vinylových dílců co nejrealističtěji připomínal výraz přírodních materiálů.

Produkty Allura, navrhované a vyráběné v Evropě, se pyšní jak na první pohled uchvacujícím designem, tak i neobyčejnými funkčními vlastnostmi a trvanlivostí.
Kliknutím přejděte na Allura

Marmoleum

Marmoleum, naše trvale udržitelné řešení podlahové krytiny, je k dostání v nepřeberném množství barevných variant, vyniká odolností vůči opotřebení a poškrábání a nabízí možnost opravit poškozené místa.
Kliknutím přejděte na Marmoleum

Marmoleum Modular