Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Frekventované společné prostory

Ať už si přejete usnadnit zákazníkům orientaci v prodejně, či co nejvíce zvýraznit vystavené zboží, design podlahy je v každém případě pro interiér prodejny velmi důležitý.

Široký sortiment produktů Forbo umožňuje přirozeně zdůraznit vhodnou trasu i vytvořit zajímavé a poutavé prvky, které udělají na zákazníky dobrý dojem.

1127213_small_Baxters_1_39L
Project vinyl

Eternal, general purpose vinyl

Prohlédněte si kolekci univerzálního vinylu Forbo Eternal a objevte dokonalou kombinaci nejmodernějších vzorů a barev a silného odolného materiálu, která nabízí vhodné řešení pro jakékoliv použití.

Kolekce představuje vyváženou škálu dekorů od dřeva a kamene až po abstraktní vzory, to vše v rozsáhlé moderní paletě barev, takže si vždy vyberete vzor, který dokonale doplní váš interiér.
Kliknutím přejděte na Eternal

Marmoleum

Marmoleum, naše trvale udržitelné řešení podlahové krytiny, je k dostání v nepřeberném množství barevných variant, vyniká odolností vůči opotřebení a poškrábání a nabízí možnost opravit poškozené místa.
Kliknutím přejděte na Marmoleum

Marmoleum Modular
Allura luxury vinyl tiles

Allura

Kolekce Forbo Allura představuje vrchol realistických přírodních a abstraktních vzorů, které byly navrženy pomocí nejmodernějších technologií a postupů, aby finální vzhled luxusních vinylových dílců co nejrealističtěji připomínal výraz přírodních materiálů.

Produkty Allura, navrhované a vyráběné v Evropě, se pyšní jak na první pohled uchvacujícím designem, tak i neobyčejnými funkčními vlastnostmi a trvanlivostí.
Kliknutím přejděte na Allura

Flotex

Materiál Flotex má více než 70 miliónů vláken na m2, díky čemuž je jeho povrch protikluzný za sucha i za mokra, podobně jako tisíce drobných chloupků pomáhají ještěrkám šplhat po strmých stěnách. Vlákna také pohlcují zvuk, takže lze Flotex označit za tichou podlahu.

Vlákna krytiny Flotex jsou pružná a příjemná na došlap, jako mech. Podobně jako u bambusu, jejich hustota, tvar a síla zaručují, že se vždy vrátí do původního tvaru. Této vlastnosti vděčí materiál za svou dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení, obzvláště od kolečkových židlí.
Kliknutím přejděte na Flotex

Flotex linear
Bespoke digital print project vinyl

Na zakázku digitálně tištěný vinyl

Bespoke Digital Print je revoluční služba umožňující výrobu zakázkové potištěné vinylové podlahy, která bude středem pozornosti v interiéru.

Vyberte si z tisíců připravených licencovaných vzorů nebo si navrhněte svůj vlastní design. Bez ohledu na typ, velikost, rozsah nebo složitost designu, naše technologie vytváří ostré a živé obrazy, díky digitálnímu tisku 6 barev s vysokým rozlišením 600 dpi.