Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Kompletní řešení kancelářských podlah

V komerčních budovách je kromě kanceláří i řada dalších míst, které je třeba brát v úvahu. Ať už hledáte produkty pro renovaci vstupní haly, toalet nebo společenských prostor, či chcete něco unikátního a neotřelého, Forbo nabízí řešení podlah od jednoho dodavatele.

1119575_small_p35-A
Coral

Podlahy ve vstupních prostorách

Produkty z řady textilních čisticích zón Coral jsou zvláště navržené tak, aby plnily různé specifické funkce a vyhovovaly tak potřebám různých použití. Navštivte naše stránky Coral

Kobercové čtverce Tessera a Flotex

Tessera nabízí atraktivní a odolné vpichované kobercové čtverce s různými stavbami a texturami vlasu pro specifické vzhledové a funkční vlastnosti.

Naše kolekce Flotex Colour a většina kolekce Flotex Linear je také dostupná ve čtvercích.

Kliknutím přejdete na kolekce kobercových čtverců

Flotex Linear Stratus
Allura Flex

Volně položitelné dílce Allura Flex

Allura Flex je kolekce mimořádně kvalitních, rozměrově stálých, heterogenních vinylových lamel a čtverců navržených pro pokládku na fixaci. Na výběr je z 36 vzorů od přírodních vzorů kamene a dřeva až po materiály se speciálními metalickými či reliéfními efekty. Kolekce nabízí řešení pro všechny podlahy v komerčních interiérech.

Allura Flex má celkovou tloušťku 5 mm s 1 mm transparentní nášlapnou vrstvou a osvědčenou povrchovou úpravou PUR Pearl®. Je ideální pro použití spolu s kobercovými čtverci.
Kliknutím přejděte na Allura Flex

Univerzální vinylové podlahy Eternal

Prohlédněte si kolekci univerzálního vinylu Forbo Eternal a objevte dokonalou kombinaci nejmodernějších vzorů a barev a silného odolného materiálu, která nabízí vhodné řešení pro jakékoliv použití.

Kolekce představuje vyváženou škálu dekorů od dřeva a kamene až po abstraktní vzory, to vše v rozsáhlé moderní paletě barev, takže si vždy vyberete vzor, který dokonale doplní váš interiér.
Kliknutím přejděte na Eternal

Eternal