Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Pracovat u Forbo Flooring Systems

Společnost Forbo Flooring Systems je globálním hráčem na poli přírodního linolea, vinylů, textilních krytin, sametového vinylu a vstupních čisticích systémů. Jsme součástí skupiny Forbo, která je zalistovaná na švýcarské burze.

Working for Forbo

Forbo Flooring, kdo jsme

Kdo jsme

Jsme poskytovatel globálního, inovativního a designově orientovaného řešení podlahových krytin se srdcem pro naše lidi, planetu, produkty a zákazníky po celém světě. Můžeme tak činit díky inspiraci a odhodlání více než 3 000 zaměstnanců.

Working for Forbo
Working for Forbo

Kde jsme

Máme výrobní závody a obchodní zastoupení ve více než 20 zemích

To máme rádi - a co vy?

Investujeme do našich lidí a nabízíme jim podnětné, příjemné a bezpečné pracovní prostředí. Chceme, aby naši lidé byli v sektoru těmi nejzasvěcenějšími, nejzkušenějšími a nejdůvěryhodnějšími partnery, kteří se zaměřují na rozvoj. Sdílíme tři hodnoty, které jsou pro nás nejdůležitější:

Inspirace: přepnout všechny naše smysly na „příjem“. Být zvědaví na vše, co lidi posouvá dál. Být vždy o jeden nápad a jeden krok napřed. Přemýšlet nad lepším řešením, nikoli nad problémy. Vědět, co je důležité a zaměřit se na to. Přijímat rozhodnutí s porozuměním a vizí. Dělat věci jednoduše a přirozeně. Přijít s něčím novým a vytvořit něco speciálního. Prostřednictvím nadšení motivovat sebe i ostatní k akci.

Odvaha: být nároční, především sami k sobě. Říkat ne průměru a ano tomu nejlepšímu. Myslet jasně, přijímat rozhodná opatření. Věřit ve vlastní schopnosti. Chopit se příležitosti dříve, než se k ní dostanou ostatní. Bojovat o to nejlepší řešení, nepřijímat něco, co „stačí“. Jednat rychle a přesně. Používat jasný a přímý jazyk. Jít vlastní cestou s radostí a nadšením. Mít dostatek odhodlání a vytrvalosti k dosažení cílů.

Péče: brát sebe i ostatní s humorem a respektem. Rozpoznávat očekávání a potřeby dříve, než budou vyjádřeny. Sdílet hodnoty a objasňovat je na příkladech. Být silní a dávat sílu ostatním. Stát si za svým slovem a společně kráčet do budoucna. Přijímat odpovědnost za situaci. Starat se o detaily a budovat důvěru. Budovat dlouhodobé a hodnotné vztahy.

Pokud se chcete dozvědět více o systémech Forbo Flooring, přečtěte si prosím sekci "O nás"

Working for Forbo

Naše organizace

Creating better environments

Udržitelnost máme na srdci

Náš závazek vytvářet lepší prostředí znamená starat se o blaho našich lidí, lidí, kteří kupují naše produkty, a o budoucnost naší planety. Bereme jej velmi vážně a stojí v jádru všeho, co děláme. Přečtěte si více o našich prohlášeních na naší stránce věnované životnímu prostředí.
klikněte zde

Working for Forbo

Spojte se s námi

social media