Vyberte svou zemi

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Aqua - Salone del mobile 2024

Prohlédněte si naše produkty vystavené v showroomu Archiproducts kurátorem prezentace 'AQUA' od StudioPepe Milano

NAVŠTIVTE ARCHIPRODUCTS MILANO

Přidejte Archiproducts do svého seznamu návštěv Fuorisalone.

Naše podlahy MARMOLEUM a FLOTEX i naše NÁBYTKOVÉ LINOLEUM uvidíte v různých místnostech, které jsou spravovány Studiopepe, architektonickým a designovým studiem v Miláně. S objevem designu AQUA vytvořili inspirativní prezentaci.

Archiproducts
Via Tortona 31
Milano

Otevřeno denně od 16. dubna do 21. dubna od 10:00 do 20:00 (16. dubna do 18:00)

Pokud byste si přáli schůzku s jedním z našich prodejců, pošlete e-mail na question@forbo.com

Marmoleum - Salone del mobile 2024
Marmoleum - Salone del mobile 2024

Marmoleum

Marmoleum přináší do našeho každodenního života dotek přírody a posiluje náš vztah k životnímu prostředí. Propojuje se s moderním pojetím přírody prostřednictvím klimaticky pozitivních podlah a přispívá k pohodě každého z nás na mnoha úrovních.

Nekonečný zdroj inspirace, od přírodních materiálů, které používáme, až po barvy a designy, které nabízíme. Společně s přírodou jsme navrhli podlahy, které tvoří základ pohodlných a zdravých prostor, kde se lidé mohou šťastně pohybovat, pracovat, učit se, léčit, hrát si a relaxovat.

Více o krytině Marmoleum

Flotex

Flotex je unikátní textilní podlahová krytina, která kombinuje vlastnosti trvanlivé a odolné pružné podlahy s kvalitou, komfortem a pohodlím koberce. Flotex je pevná a hygienická podlaha a je zcela voděodolná a zároveň jediná skutečně omyvatelná textilní podlaha.

Použití krytiny Flotex je více než jen výběr podlahového řešení; je to volba, jak proměnit váš prostor v útočiště stylu a harmonie. Flotex hladce kombinuje estetiku a funkčnost, je nejen vizuálně přitažlivý, ale také výjimečně praktický.

Více o sametovém vinylu Flotex

Vidíš mě, cítíš mě, dotkni se mě!
Nábytkové linoleum je jedinečný povrchový materiál pro návrhy nábytku, jako jsou stoly, stoličky, skříně, dveře a vitríny.

Nábytkové linoleum - Salone del Mobile 2024
Nábytkové linoleum - Salone del Mobile 2024

Linoleum na povrchy

Nábytkové linoleum je jedinečný povrchový materiál pro návrhy nábytku, jako jsou stoly, stoličky, skříně, dveře a vitríny. Je známé svou elegancí a odolností. Je vyrobeno z přírodních surovin a jedná se o udržitelnou volbu pro povrchový materiál. Kombinace matného vzhledu a komfortu, měkké textury zaručuje interiérovému nábytku skutečně osobitý, individuální vzhled a dojem.

Více o nábytkovém linoleu

Nábytkové linoleum závěr