Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Hitachi Rail

Forbo Flooring Systems patlaban cieši sadarbojas ar Hitachi Rail saistībā ar vairākiem jaunu dzelzceļa transportlīdzekļu projektiem, tostarp Trans Pennine Express, Abelio Scot Rail, West of England un IEP Great Western Main Line/East coast Main Line. Visos transportlīdzekļos tamburu zonās ir ieklāts Coral Classic FR, savukārt Abelio Scot Rail projektā Coral Move FR paklāji ir arī salonos.

Lejuplādēt Hitachi Rail projekta aprakstu

Hitachi Rail Coral Move FR 2018
Tessera railway flooring

East Midlands Trains

Ir grūti iedomāties vidi, kurā grīdas segumi ir pakļauti vēl lielākiem izaicinājumiem nekā noslogotā vilciena salonā. Jauno vagonu dizaina veidotājiem ir jābūt pārliecinātiem par to, ka izvēlētajiem produktiem piemīt izcils izturības līmenis, kas nepieciešams, lai saglabātu ārējo izskatu un veiktspēju, neskatoties uz intensīvo gājēju, bagāžas un ratu ritentiņu noslodzi, un izturētu intensīvo tīrīšanas režīmu, kādam pakļauts pasažieru transports.

Lejuplādēt East Midlands projekta aprakstu

Dutch Railways

"Dutch Railways", vadošais dzelzceļa pārvadājumu operators Nīderlandē, uzsāk vērienīgu transportlīdzekļu modernizācijas projektu. Tiek atjaunoti 250 starppilsētu divstāvu vilcieni.

Lejplādēt Dutch Railways projekta aprakstu

Marmoleum Striato - Dutch railways
Translink NI Railways Coral

Translink NI Railways

"Translink NI Railways" nesen vērienīga iepirkuma projekta ietvaros papildināja savu parku ar 20 jauniem Class 4000 "CAF" vilcieniem. Jaunie vilcieni tika nodoti ekspluatācijā 2011. un 2012. gadā, izceļoties ar ārējā un interjera dizaina uzlabojumiem, padarot parku mūsdienīgu un ievērojami uzlabojot pasažieru apmierinātību.

Lejuplādēt Translink NI Railways projekta aprakstu

Kiwi Rail

"KiwiRail", lielākais Jaunzēlandes dzelzceļa transporta operators, papildina savu tūrisma transporta parku ar 16 jauniem "panorāmas" tipa vagoniem, lai bagātinātu brīvdienas atpūtniekiem, kas ieradušies no visas pasaules un dodas cauri valsts skaistākajām ainavām. Forbo Flooring Systems ir sadarbojies ar "Barnacle Design", Oklendā bāzētu dizaina konsultantu uzņēmumu, lai piegādātu mūsdienīgus tekstila grīdas segumus jaunajiem vagoniem.

Lejuplādēt Kiwi Rail projekta aprakstu

Kiwi Rail

Auckland Transport

Forbo Flooring Systems piegādā grīdas segumus 57 jauniem elektrovilcieniem, kurus būvē Spānijas vilcienu ražotājs "Construcciones y Auxiliar de Ferrocarriles" (CAF) pēc "Auckland Transport" pasūtījuma, kas ir jaunizveidota vietējās pārvaldes organizācija, kuras uzdevums ir attīstīt jauno transporta sistēmu Jaunzēlandes lielākajā pilsētā.

Lejuplādēt Auckland rail projekta aprakstu

Auckland Transport Tessera