Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

IMO testēti un apstiprināti grīdas segumi kuģniecības nozarei

Kruīzu kuģu, prāmju pārvadājumu, kuģīšu un atklātā jūrā esošo iekārtu jomā ir patiešām sarežģīti saglabāt augstajiem standartiem atbilstošu grīdas izskatu.

Grīdas seguma materiāls nosaka kuģa vispārējo izskatu. Specifikāciju ietekmē daudzi kritēriji, tostarp estētiskā āriene, izturīgums, apkope un IMO/MED sertifikācijas prasība. Papildus ir arī citas veiktspējas prasības, piemēram, pretslīdes īpašības, skaņas absorbēšana, komforts, antistatiskas īpašības, tīrīšanas iespēja, un līdz ar to kļūst pilnīgi skaidrs, kāpēc grīdas seguma izvēle ir tik sarežģīta.

Zemāk minēti divi ieteicamie grīdas segumu produkti, kas ir īpaši piemēroti kuģniecības videi un kam ir nepieciešamā IMO/MED "Wheelmark" sertifikācija un Lloyds Register apstiprinājums.

Kuģniecības brošūra

Flotex FR Marine
Coral Marine FR - IMO sertificēts ieejas zonu grīdas segums

Coral Marine FR

Coral Marine FR kolekcija atbilst visiem ugunsdrošības standartiem, ko jūras transportlīdzekļu produktiem noteikusi Starptautiskā Jūras organizācija (IMO).

Pavedienu un pamatnes sistēmas ir izstrādātas atbilstoši stingriem dūmu toksicitātes un ierobežotas liesmu izplatības standartiem, lai atbilstu IMO "Wheelmark" klasifikācijai.

Tādējādi Coral Marine FR var droši izmantot kruīza laineros, pasažieru prāmjos, motorjahtās un citos jūras transportlīdzekļos, kā arī piekrastes ēkās, kur jānodrošina atbilstība "Wheelmark" klasifikācijai.

Coral Marine FR klāsts
Pasūtīt Coral paraugus

Flotex FR

Flotex FR — IMO ir šķiedru grīdas segums, kas pilnībā atbilst IMO rezolūcijas MSC 61(67) prasībām: Pielikums Nr. 1: 2. daļa un IMO rezolūcija A.653 (16) saskaņā ar IMO rezolūcijas MSC 61(67) labojumiem: Pielikums Nr. 1: 5. daļa

Priekšrocības:
• Neilona 6.6 šķiedras nodrošina teicamu izturību
• Higiēniskas īpašības
• Viegli tīrāma; viegla netīrumu savākšana, pateicoties īsajām neilona šķiedrām
• Bakteriostatiska
• Uzlabo iekštelpu gaisa kvalitāti
• Pretslīdes noturība

Flotex FR klāsts
Tehniskās īpašības
Flotex FR IMO
Pasūtīt Flotex paraugus

Flotex FR