Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

IMO testēti un kuģniecības nozarei sertificēti grīdas segumi

Kruīzu kuģu un prāmju pārvadājumu nozarē ir patiešām sarežģīti saglabāt augstajiem standartiem atbilstošu grīdas izskatu. Intensīvā noslodze un IMO sertifikācija ir noteicošie faktori grīdas seguma izvēlē. Zemāk ir aprakstīti grīdas seguma materiāli, kas ir īpaši piemēroti kuģniecības nozarei.

Kuģniecības brošūra

Flotex FR Marine
Coral Marine FR - IMO sertificēts ieejas zonu grīdas segums

Coral Marine FR

Coral Marine FR kolekcija atbilst visiem ugunsdrošības standartiem, ko jūras transportlīdzekļu produktiem noteikusi Starptautiskā Jūras organizācija (IMO).

Pavedienu un pamatnes sistēmas ir izstrādātas atbilstoši stingriem dūmu toksicitātes un ierobežotas liesmu izplatības standartiem, lai atbilstu IMO "Wheelmark" klasifikācijai.

Tādējādi Coral Marine FR var droši izmantot kruīza laineros, pasažieru prāmjos, motorjahtās un citos jūras transportlīdzekļos, kā arī piekrastes ēkās, kur jānodrošina atbilstība "Wheelmark" klasifikācijai.

Coral Marine FR klāsts
Pasūtīt Coral paraugus

Flotex FR

Flotex FR — IMO ir šķiedru grīdas segums, kas pilnībā atbilst IMO rezolūcijas MSC 61(67) prasībām: Pielikums Nr. 1: 2. daļa un IMO rezolūcija A.653 (16) saskaņā ar IMO rezolūcijas MSC 61(67) labojumiem: Pielikums Nr. 1: 5. daļa

Priekšrocības:
• Neilona 6.6 šķiedras nodrošina teicamu izturību
• Higiēniskas īpašības
• Viegli tīrāma; viegla netīrumu savākšana, pateicoties īsajām neilona šķiedrām
• Bakteriostatiska
• Uzlabo iekštelpu gaisa kvalitāti
• Pretslīdes noturība

Flotex FR klāsts
Tehniskās īpašības
Flotex FR IMO
Pasūtīt Flotex paraugus

Flotex FR