Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Grīdas segumi dzelzceļa nozarei

Forbo piedāvā patiešām daudzpusīgu un dzelzceļa nozarei piemērotu grīdas segumu portfeli. Portfelī ietilpst ieejas sistēmas, pretslīdes grīdas, vinila grīdas, linoleja grīdas, tekstila paklāji, šķiedru grīdas segumi, kā arī līmes, aksesuāri un ieklāšanas instrumenti.

Brošūra lejupielādei

Kiwi Rail - Tessera paklājs vilcienos
Dutch railways - Marmoleum FR linolejs vilcienos

Marmoleum FR

Marmoleum FR piedāvā daudzpusīgas krāsas un dizainus, taču šī grīda sevišķi izceļas ar to, ka radīta, izmantojot augstu dabīgo izejvielu procentu, kā arī atjaunojamu un otrreizēji pārstrādātu saturu.
Visām Marmoleum FR grīdām ir Topshield dubultā slāņa UV apdare, kas pasargā no skrāpējumiem un nodiluma, kā arī nodrošina vienkāršu kopšanu un gādā par ārējā izskata saglabāšanos ilgtermiņā.
Marmoleum FR ir ideāls risinājums dzelzceļa transportlīdzekļos ar intensīvu noslodzi.

Priekšrocības:
• Viendabīga, izturīga konstrukcija
• Zemas ekspluatācijas izmaksas – vienkārša labošana
• Izturība pret cigarešu oglēm
• Plaša visu dizainu krāsu izvēle
• Reakcija pret uguni EN 45545-2: HL2/HL3


Aplūkot Marmoleum FR klāstu

Marmoleum FR tehniskā specifikācija

Tessera FR

Tessera FR ir pievilcīgu un izturīgu paklājflīžu kolekcija dažādās konstrukcijas un tekstūras variācijās, kas izstrādātas, lai sniegtu noteiktas estētikas un kalpošanas priekšrocības.
Paklāju ieklāšana dzelzceļa transportlīdzekļos rada siltumu, komfortu un akustiskās priekšrocības.

Priekšrocības:
• Izturība un ārējā izskata saglabāšanās
• Krāsu daudzveidība
• Pretslīdes īpašības
• Reakcija pret uguni EN45545-2: HL2


Tessera FR klāsts

Tessera FR tehniskā specifikācija

East Midlands Trains Tessera paklājs - vilcienos
Auckland Transport Coral - ieejas paklāji vilcienos

Coral FR

Labas kvalitātes kājslauķu sistēma ir efektīvs veids, kā samazināt uzkopšanas, remonta un uzturēšanas izmaksas. Aizturot līdz 94 % ar kājām ienesto netīrumu un mitruma, Forbo Coral var samazināt uzkopšanas izmaksas līdz 65 % un pagarināt iekštelpu grīdu segumu un pārklājumu kalpošanas laiku. Tas arī neļauj grīdai kļūt slidenai un bīstamai. Mēs piedāvājam risinājumus jebkuram pielietojuma veidam un vietai. Viss tekstila produktu klāsts ir piemērots dzelzceļa nozares vajadzībām.

Coral FR klāsts

Coral FR tehniskās specifikācijas

Flotex FR

Flotex šķiedru grīdas ir patiešām unikāls tekstila grīdas segums. Flotex ir veidots no viendabīga vinila, kas stiprināts ar blīvu neilona 6.6 šķiedru virsmu, kura stingri nostiprināta pamatnes kārtā. Flotex piemīt izcila formas stabilitāte un tekstila grīdas seguma āriene, taču tas ir tikpat funkcionāls, izturīgs un viegli kopjams kā jebkurš cits elastīgais grīdas segums. Visas Flotex kolekcijas ir piemērotas dzelzceļa nozares vajadzībām. Mēs iesakām apmeklēt arī Flotex Vision vietni, kas piedāvā vairāk nekā 500 digitālās drukas dizainus. Dažiem no tiem ir iespējams mainīt krāsas vai pat izmantot savu īpaši izstrādāto dizainu. Tādējādi varat izveidot tieši tādu grīdu, kādu esat iecerējuši.

Flotex FR klāsts

Flotex FR tehniskā informācija

Translink NI Railways - Flotex FR grīdas segums vilcienos

Coral Move FR

Coral Move FR ir ideāli piemērots dzelzceļa nozares vajadzībām un lieliski iederēsies vilcienu interjerā. Materiāls tiek ražots no 100% otrreizējas pārstrādes Econyl dzijas. Coral Move FR tiek ražots tikai pēc pasūtījumu un mūsu dizaina, komanda atradīs vispiemērotāko risinājumu ikvienam gadījumam.

Ieguvumi:
• Silts un ērts
• Reakcija uz uguni EN 45545-2: HL2
• Laba netīrumu maskēšana
• Laba pretslīde
• Akustiskās īpašības

Coral Move FR tehniskā informācija

Coral Move FR - paklājs vilcienos