Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Grīdas segumi autobusu pārvadājumu nozarei

Forbo piedāvā patiešām daudzpusīgu un autobusu pārvadājumu nozarei piemērotu grīdas segumu portfeli. Portfelī ietilpst ieejas sistēmas, pretslīdes grīdas, vinila grīdas un šķiedru grīdas segumi, kā arī līmes, aksesuāri un ieklāšanas instrumenti.

Brošūra
Tehniskā informācija

Bus & Coach Step pretslīdes grīdas segums
Bus & Coach Step pretslīdes grīdas segums

Pretslīdes grīdas

Step pretslīdes grīdas kolekcija piedāvā pilnīgu grīdas segumu klāstu, kas atbilst visaugstākajām drošības prasībām. Visi Step kolekcijas materiāli atbilst Veselības aizsardzības un darba drošības pārvaldes (Health and Safety Executive — HSE) un Eiropas standartu prasības.

Apskatīt Step kolekciju
Pasūtīt Step paraugus

Flotex

Flotex grīda apvieno praktiskumu un elastīgumu ar tekstilam raksturīgām pretslīdēšanas un skaņas slāpēšanas īpašībām. Flotex ir silts, komfortabls, higiēnisks grīdas segums, kas piemērots autobusiem. Flotex Vision piedāvā vairāk nekā 500 iedvesmojošus digitāli drukātus dizainus, kas atbilst katrai gaumei un prasībām.

Apskatīt Flotex kolekciju
Pasūtīt Flotex paraugus

Bus & Coach Flotex grīdas segums
Eternal - vinila grīdas segums autobusiem

Eternal projektu vinils

Eternal universālā vinila kolekcijā jūs atklāsiet vēl vairāk satriecošas augstāko tehnoloģiju dizaina kombinācijas spēcīgu, izturīgu, noteiktam mērķim paredzētu produktu klāstā.
Kolekcija piedāvā sabalansētu koka, akmens un abstraktu dizainu klāstu mūsdienīgā krāsu paletē, kas papildinās jūsu interjera dizainu.

Apskatīt Eternal kolekciju
Pasūtīt Eternal paraugus

Coral kājslauķi

Pareiza ieejas grīdas seguma sistēma novērš netīrumu un mitruma nonākšanu telpās, tādējādi pagarinot iekštelpu grīdu mūža ilgumu un samazinot tīrīšanas un uzturēšanas izmaksas, kā arī mazinot paslīdēšanas risku.

Apskatīt Coral kolekciju
Pasūtīt Coral paraugus

Coral - grīdas segums autobusiem