Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Pārvietošanās zonas

Darbinieku un apmeklētāju bieži izmantotajās zonās grīdas segumiem ir jābūt piemērotiem intensīvai gājēju noslodzei, kā arī viegli tīrāmiem un estētiski pievilcīgiem.

1115499_small_p18-B
Allura premium

Allura

Forbo Allura kolekcija piedāvā izsmalcinātību reālistiski dabiskā un abstraktā dizainā, kas radīts, izmantojot augstākā līmeņa ražošanas tehnoloģijas un procesus, lai panāktu visreālistiskāko un dabiskāko materiāla attēlojumu uz dizaina vinila flīzēm.

Allura, kas ir izstrādāta un ražota Eiropā, piedāvā pievilcīgu dizainu un izcilas kalpošanas un ilgstpējīguma īpašības.

Aplūkot Allura

Marmoleum

Mūsu ilgtspējīgais grīdas risinājums Marmoleum piedāvā plašu krāsu izvēli, izturību pret nodilumu un skrāpējumiem, kā arī iespēju atjaunot bojātās virsmas.

Aplūkot Marmoleum

Linoleum
Sarlon acoustic

Sarlon akustiskās grīdas

Trokšņa samazināšana pārvietošanās zonās bieži vien var izrādīties izaicinājums. Mūsu Sarlon akustiskā vinila klāsts piedāvā dažādus akustiskos risinājumus plašās dizaina variācijās. Zems trokšņu līmenis ir būtisks, lai mazinātu stresu un veicinātu labsajūtu, komfortu un darba vai mācību efektivitāti. Tikai Forbo piedāvā projektu vinila grīdas segumus vienas kolekcijas ietvaros, radot pilnīgu akustiskās grīdas risinājumu jebkādam pielietojumam.

Sarlon akustiskais vinils