Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Ēdināšanas zonas

Viegli tīrāma un estētiski pievilcīga grīdas seguma piemeklēšana ēdināšanas telpām nav viegls uzdevums.

Meklējot risinājumu mūsu universālā vinila kolekcijā vai dizaina vinila flīžu klāstā, jūs sapratīsiet, ka labas kalpošanas īpašības nenozīmē atteikšanos no pievilcīga izskata vai stila.

Ēdienu gatavošanas zonām, kur nepieciešama papildu drošība pret paslīdēšanu, piedāvājam mūsu Step pretslīdes vinila kolekciju ar HSE prasībām atbilstošiem grīdas segumiem.

Step safety flooring
Step safety vinyl

Step pretslīdes grīda

Forbo Step pretslīdes vinils ir piemērots darba, mācību, rotaļu un ikdienas telpām, kur pretslīdes drošība ir būtisks apsvērums, veidojot drošu darba, ikdienas un sabiedrisko aktivitāšu vidi. Step pretslīdes vinils ir HSE prasībām atbilstošu grīdas segumu klāsts, kas piedāvā R10 un R12 petslīdes līmeni, lai jums būtu mierīgs prāts par drošību zonās ar paaugstinātu paslīdēšanas risku.
Aplūkot Step kolekciju

Eternal

Ja meklēsiet risinājumu Forbo Eternal
universālā vinila kolekcijā, atklāsiet vēl vairāk satriecošas augstāko tehnoloģiju dizaina kombinācijas spēcīgu, izturīgu, noteiktam mērķim paredzētu produktu klāstā, lai kādas būtu Jūsu vajadzības.

Kolekcija piedāvā sabalansētu koka, akmens un abstraktu dizainu klāstu mūsdienīgā krāsu paletē, kas papildinās jūsu interjera dizainu.
Aplūkot Eternal

Eternal wood
Allura

Allura dizaina vinila flīzes

Jaunā Forbo Allura kolekcija piedāvā izsmalcinātību reālistiski dabiskā un abstraktā dizainā, kas radīts, izmantojot augstākā līmeņa ražošanas tehnoloģijas un procesus, lai panāktu visreālistiskāko un dabiskāko materiāla attēlojumu uz dizaina vinila flīzēm.

Allura, kas ir izstrādāta un ražota Eiropā, piedāvā pievilcīgu dizainu un izcilas kalpošanas un ilgstpējīguma īpašības.
Aplūkot Allura

Marmoleum

Mūsu ilgtspējīgais grīdas risinājums Marmoleum piedāvā plašu krāsu izvēli, izturību pret nodilumu un skrāpējumiem, kā arī iespēju atjaunot bojātās virsmas.
Aplūkot Marmoleum

Marmoleum Modular