Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Piešķiriet individualitāti!

Pateicoties mūsu augsto tehnoloģiju digitālās drukas iespējām, Forbo piedāvā iespēju radīt izglītības iestādēm piemērotus vinila un tekstila grīdas dizainus pēc pasūtījuma.

Iespējas estētiskā dizaina, krāsu un detaļu ziņā ir tikpat kā neierobežotas.

Marmoleum, Aquajet

Vinils ar digitālo apdruku pēc pasūtījuma

Bespoke Digital Print ir revolucionāra, apdrukāta vinila grīda, kas piedāvā individuālu iespēju radīt grīdas dizainus, kas ir interjera centrālais punkts.

Izvēlieties starp tūkstošiem licencētu attēlu, kas var kļūt par jūsu grīdas dizaina elementiem. Neatkarīgi no jūsu dizaina veida, izmēra vai sarežģītības mūsu digitālā druka radīs asu un detalizētu attēlu, pateicoties 6 krāsu 600 dpi (augsta izšķirtspēja) digitālajai drukai.

Flotex Vision

Flotex Vision piedāvā bezgalīgu dizaina variāciju skaitu — no abstrakta, juceklīga krāsu spektra līdz reālistiskiem dabīgo materiālu, piemēram, zāles, smilšu un ūdens, attēliem. Radot oļiem nosētu pludmali vai āboliņa lauku, daba var ienākt iekštelpās, un, lai panāktu satriecošu efektu, ir iespējams radīt 3D efektus vai “trompe l‘oeil” dizainus.
Apmeklējiet mūsu Flotex Vision vietni un aplūkojiet dizainus

Flotex Vision
Marmoleum Aquajet

Marmoleum Aquajet

Aquajet ūdens griešanas tehnoloģijas ļauj radīt sarežģītus dizainus un sniedz neierobežotas radošu izpausmju iespējas. Jūs varat radīt arī savu grīdas segumu, izmantojot standarta modeļus vai paša izstrādātu dizainu. Neatkarīgi no tā, vai tā ir tematiskā grīda, mākslas darbs vai uzņēmuma logotips, — iespējas ir neierobežotas. Katram standarta Aquajet modelim varat izvēlēties krāsas no Marmoleum klāsta.
Aplūkot Aquajet iespējas

Coral Logo

• Izcila attēla kvalitāte un košas krāsas;
• Ideāli piemērots sarežģītiem dizainiem ar vairākām krāsām;
• Izvēlieties jebkuru no zemāk piedāvātajām standarta krāsām;
• Pantone un RAL krāsas ir iespējams saskaņot;
• Stingri turas pie grīdas, pateicoties smagajai vinila pamatkkārtai, un novērš paklupšanas risku.

Paklājs ar logotipu ir pieejams septiņos standarta izmēros (izmēri ar malām) — 55x90, 105x155, 105x300, 155x205, 155x300, 205x205 un 205x300 (cm), kā arī īpašos izmēros — līdz 200 cm platumā un 600 cm garumā (izmēri bez malām).

Lai uzzinātu vairāk par Coral Logo paklāju pasūtīšanu,lūdzu, sazinieties ar jūsu klientu apkalpošanas nodaļu.

Aplūkot Coral Logo

Coral logo