Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Ērtā paklājflīžu ieklāšana

Mūsdienu moderno atvērto biroju vides asociējas ar elastību un tiek veidotas, lai tajās bieži būtu iespējams veikt iekārtojuma maiņu. Tādas modulāras grīdas segumu sistēmas kā paklājflīzes iespējams viegli pielāgot jaunām vajadzībām, samazinot pārkārtojumu veikšanas izmaksas un nodrošinot lielāku dizaina veidošanas elastību.

Carpet tiles Mix 963-969
Create Space green

Tessera

Tessera piedāvā pievilcīgas un izturīgas paklājflīzes dažādās konstrukcijas un tekstūras variācijās, kas izstrādātas, lai sniegtu noteiktas estētikas un kalpošanas priekšrocības. Visaptverošajā klāstā ietilpst mūsdienīgi un klasiski dizaini, vienkrāsainas un rakstainas flīzes dažādās krāsās, kas iederas visu veidu komerciālā un valsts sektora interjeros. Mēs piedāvājam cilpiņu šķiedras, grieztās un cilpiņu šķiedras, grieztās šķiedras un dažādi kombinējamo flīžu dizainus.

Westbond

Bezgalīga krāsu izvēle un izcila kvalitāte, sākot no 1 m².
Fusion bonding
Fusion Bonding ir sarežģīta paklājflīžu ražošanas metode, kuras procesā atsevišķas dzijas šķiedras tiek iestrādātas pamatnes materiālā, radot ļoti blīvu un greznu produktu.
Katra flīze ir unikāla, un augstā dzijas proporcija nodiluma slānī rada skaistu, piesātinātu velūra paklājflīzi, kurai piemīt lieliska viendabīga paklāja ārējais izskats.
Visa Westbond produkcija ir ražota, izmantojot šo īpašo metodi.
Westbond zīmols un produkcijas klāsts ir sinonīms pilnīgai elastībai un izsmalcinātībai.
Mēs piedāvājam iespēju pasūtīt saskaņotu dziju un ražojam augstākās kvalitātes Fusion Bonded flīzes gandrīz neskaitāmās krāsu variācijās bez minimālā pasūtījuma apjoma. Westbond ļauj klientiem uzņemties vadību pār procesu, kura ietvaros pēc pasūtījuma tiek radītas elegantas paklājflīzes ar izcili blīvu šķiedru, kas piemērota visprestižākajiem risinājumiem.

Westbond