Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Piešķiriet individualitāti

Pateicoties mūsu augsto tehnoloģiju digitālās drukas iespējām, Forbo piedāvā iespēju radīt piemērotus vinila un tekstila grīdas dizainus pēc pasūtījuma.

Iespējas estētiskā dizaina, krāsu un detaļu ziņā ir tikpat kā neierobežotas.

1119525_small_p18-A
Bespoke digital print project vinyl

Vinils ar digitālo apdruku

Bespoke Digital Print ir revolucionāra, apdrukāta vinila grīda, kas piedāvā individuālu iespēju radīt grīdas dizainus, kas ir interjera centrālais punkts.

Izvēlieties starp tūkstošiem attēlu, kas ir licencēti un var kļūt par daļu no jūsu grīdas dizaina. Neatkarīgi no jūsu izvēlētā dizaina veida, izmēra vai sarežģītības mūsu digitālā druka radīs asu un detalizētu attēlu, pateicoties 6 krāsu 600 dpi (augsta izšķirtspēja) digitālajai drukai.

Flotex Vision

Flotex Vision piedāvā bezgalīgu dizaina variāciju skaitu — no abstrakta, juceklīga krāsu spektra līdz reālistiskiem dabīgo materiālu, piemēram, zāles, smilšu un ūdens, attēliem. Radot oļiem nosētas pludmales vai āboliņa lauka dizainu, daba var ienākt iekštelpās, un satriecoša efekta panākšanai ir iespējams izmantot 3D elementus vai “trompe l‘oeil” dizainus.
Flotex Vision kolekcija

Flotex Vision
Marmoleum meets Mendini Aquajet

Aquajet

Aquajet ūdens griešanas tehnoloģijas ļauj radīt sarežģītus dizainus un sniedz neierobežotas radošās iespējas. Jūs varat arī radīt paši savu grīdas segumu, izmantojot standarta modeļus vai savu dizainu. Neatkarīgi no tā, vai tā būtu tematiskā grīda, mākslas darbs, uzņēmuma logotips, — iespējas ir neierobežotas. Katram standarta Aquajet modelim varat izvēlēties krāsas no Marmoleum klāsta.
Aplūkot Aquajet iespējas

Coral Logo

• Izcila attēla kvalitāte un košas krāsas;
• Ideāli piemērots sarežģītiem dizainiem no vairākām krāsām;
• Izvēlieties jebkuru no zemāk piedāvātajām standarta krāsām;
• Pantone un RAL krāsas ir iespējams saskaņot;
• Stingri turas pie grīdas, pateicoties smagajai vinila pamatkkārtai, novēršot paklupšanas risku.

Paklājs ar logotipu ir pieejams 7 standarta izmēros (izmēri ar malām): 55x90, 105x155, 105x300, 155x205, 155x300, 205x205 un 205x300 (cm), kā arī īpašos izmēros — līdz 200 cm platumā un 600 cm garumā (izmēri bez malām).

Lai uzzinātu vairāk par Coral Logo paklāju pasūtīšanu, lūdzu, sazinieties ar jūsu klientu apkalpošanas nodaļu.
Aplūkot Coral Logo

Coral logo