Izvēlēties valsti

Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2
Pulldown 2

Salone del Mobile 2019

Forbo Flooring Systems piedalīsies Salone del Mobile izstādē, kas norisināsies Milānā. Mēs pārstāvam Nīderlandes paviljonu Masterly, kas atradīsies Palazzo Francesco Turati pilī.

Masterly Courtyard

Tēma - Masterly

Šī gada tēma Masterly ir saistīta ar Rembranta gadu Nīderlandē. Mūsu materiāli būs izstādīti pils 26. telpā, un izstādē mēs parādīsim saikni starp Rembranta krāsām un linoleja krāsām. Pētot Rembranta mākslu un meistarīgās krāsas, meistara rokrakstā parasti tiek izcelta izsmalcinātība un gaismas maģija.

Masterly Rembrandt
Forbo Linoleum poster

Milānā redzamie materiāli

Aplūkojot Rembranta krāsu paletes būtiskās detaļas, redzama pārsteidzoša līdzība ar izejmateriāliem, ko izmanto linoleja izgatavošanā. Rembranta izmantotais audekls atrodams linoleja pamatkārtā, Rembranta krāsas ir izgatavotas ar tiem pašiem pigmentiem un augu eļļu, kas piešķir krāsu linolejam, un Rembranta izsmalcinātais rokraksts redzams arī mūsdienās izgatavotā linoleja smalkajos dizainos.

Forbo krāsu palete ir tāda pati kā Rembrantam. Kolekcijas krāsu toņi un struktūras apvienojumā ar izcilā meistara vērojumu padara to piemērotu modernām un mūsdienīgām iekštelpām, kurās cilvēki dzīvo, strādā, sadarbojas, atpūšas, ārstējas, mācās un rotaļājas.

Rembranta gleznu fragmenti ir uzdrukāti uz mūsu Flotex grīdas seguma, kas ir izklāts kā paklājs zem linoleja ruļļu krāsainās paletes.

Marmoleum

Masterly, The Dutch in Milano apmeklētāji varēs aplūkot dažādas Marmoleum struktūras un krāsas, kuru pamatā ir pasaulslavenā holandiešu gleznotāja Rembranta krāsu palete. Mūsu linoleja zīmols Marmoleum ir vienīgais CO2 neitrālais elastīgais grīdas segums un labākā izvēle katram ilgtspējīgam interjeram.

Flotex Vision

Izstādes Salone del Mobile 2019 laikā ejot cauri pils Palazzo Francesco Turati 26. telpai, apmeklētāji varēs aplūkot mūsu Flotex Vision grīdas segumu ar dažādiem Rembranta gleznu fragmentiem. Pateicoties grīdas segumu dizainam pēc pasūtījuma, Flotex kolekcijai jūs varat veidot unikālu grīdu ar digitālās apdrukas tehnoloģijām.

Marmoleum Vivace 3427 floor
Flotex Van Gogh almond blossom floor

Praktiska informācija

Adrese:
Palazzo Francesco Turati
Via Meravigli, 9/b, 20123 Milano

Izstādes Salone del Mobile 2019 darbalaiks:
Otrdiena 11:00 - 17:00
Trešdiena 11:00 - 22:00
Ceturtdiena - sestdiena 11:00 - 19:00
Svētdiena 11:00 - 16:00

Papildinformācija par Masterly, The Dutch in Milano pieejama vietnē:
www.masterly.nu

Foto: Palazzo Francesco Turati, Masterly — Nīderlandes paviljons, ko organizē Uniquole www.masterly.nu

Masterly Palazzo